Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус з міста Київ

Популярні напрямки по Україні

Популярні міжнародні напрямки

Купити квитки на автобус з Києва - це просто

Життя людини пов'язане з поїздками в інші міста. Комусь доводиться здійснювати їх часто через роботу (відрядження в філії, зустрічі з бізнес-партнерами, виставки, семінари тощо), а хтось відвідує інші міста рідше (під час відпустки, екскурсій, поїздки в гості до близьких і друзям і т.д.). У будь-якому випадку, кожен прагне зробити поїздку максимально комфортною, безпечною і легкою в організації. Левову частку в останньому займає покупка квитка, а в силу того, що найбільш поширеним і затребуваним транспортом є автобус, то легкість, простота організації поїздки залежить від можливості купити квиток на автобус швидко і у зручний час. При цьому також хочеться купити дешевий квиток, але без шкоди комфорту і безпеки. Сервіс он-лайн бронювання квитків «Рейс» надає таку можливість. Якщо вам потрібно купити квиток на автобус з Києва, то зробити це ви можете на нашому Веб-ресурсі без відвідування автовокзалу і стомлюючого очікування в чергах.

Для пошуку інформації про наявних у продажу квитків на автобус, що йде з Києва, досить вказати напрямок поїздки (в одну сторону або в обидві) і відповідну інформацію в полях:

  • Звідки;
  • Куди;
  • Дата і діапазон днів для пошуку, якщо підходить варіант відправлення не в чітко зазначений день, але і трохи раніше / трохи пізніше.

Через пару секунд ви побачите список актуальних для вас рейсів. Перейшовши до докладного опису будь-якого з них, ви отримаєте інформацію про перевізника, номер рейсу і маршрут (про міста, через які автобус з Києва буде слідувати), час і пункти від'їзду автобуса, час і пункти прибуття, а також про марку автобусу і додаткове устаткування в салоні (телевізор, кондиціонер, біотуалет і т.д.). На сторінці опису рейсу ви побачите і схему розташування пасажирських місць в автобусі із зазначенням номерів і інформацію про вільні для покупки, про зайняті і заброньовані. Після вивчення інформації про рейс ви можете відразу купити квиток на автобус з Києва і вже не переживати, що в конкретну дату не зможете виїхати.

У базі он-лайн сервісу - тільки актуальна інформація про регулярні рейси з Києва. Якщо вам потрібно тільки дізнатися розклад автобусів, що прямують з Києва, для подальшого планування поїздки і вибору зручної для вас дати, то цю інформацію ви також можете отримати на сайті он-лайн сервісу «Рейс».

Квитки на автобус з Києва: вигідно і з гарантією безпеки

У базі он-лайн сервісу "Рейс" зареєстровані тільки перевірені перевізники з необхідними ліцензіями на даний вид діяльності. Співпрацюючи з ними безпосередньо, сервіс надає можливість замовити квиток на автобус з Києва по найбільш вигідній ціні, минаючи численних перекупників. Тобто на сайті ви можете купити дійсної дешевий квиток на автобус, який обладнаний:

  • м'якими сидіннями з регулюваннями, що дозволяють прийняти комфортне для вас положення;
  • системами охолодження / підігріву повітря;
  • доступом до всесвітньої Інтернет-мережі та багатьма іншими.

Отримати повну інформацію про додатковий сервіс кожного рейсу ви можете на сторінці його докладного опису ще до того, як вирішите купити квиток.

Переваги сервісу он-лайн бронювання квитків «Рейс»

Головна мета роботи сервісу - надання зручної і швидкої можливості кожному спланувати і організувати поїздку, незалежно від напрямку. Ми спростили сам процес бронювання квитків на автобус, що йде з Києва в те чи інше місто, і завжди надаємо актуальну інформацію про рейси, про перевізників, про транспорт, рік випуску автобуса, наявності додаткового обладнання в салоні і вартості квитків. Плюс до всього, зателефонувавши нашим менеджерам або в он-лайн чаті, ви можете прояснити будь-яке питання, що стосується рейсу, який вас зацікавив.

Якщо ви давно шукаєте надійний сервіс з можливістю просто, швидко і вигідно замовляти дешевші автобусні квитки он-лайн з Києва, на який завжди можна розраховувати - ви його знайшли: сервіс «Рейс» готовий з усією відповідальністю стати для вас таким.

Замовляючи квитки через сервіс «Рейс», ви назавжди забуде про те, що їх складно купити!