Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус з міста Харків

Популярні напрямки по Україні

Популярні міжнародні напрямки

Квитки на автобус з Харкова

При плануванні поїздки з Харкова, як і з іншого міста, зробити її хочеться в конкретний день. У більшості випадків найбільш оптимальним для цього варіантом є автобус і, отже, потрібно купити квиток на автобус, що йде з Харкова на певну дату. Для цього потрібно відвідати автовокзал, відстояти в черзі до каси, а потім, як часто буває, почути, що квитків у даний момент немає, або є, але на такі рейси, які не підходять через час відправлення/прибуття, через автобус, який не відрізняється комфортом і т.д. У цьому випадку залишається сподіватися на те, що завтра хтось поверне куплений квиток і - знову ж - їхати на автовокзал. При цьому ніхто не дасть гарантії, що чергова спроба буде вдалою і квитки на автобус з Харкова з'являться в продажу. Було б набагато простіше з дому або офісу отримувати інформацію про актуальні рейси в напрямку, який цікавить, а також мати можливість відразу ж купити квиток. І це реально! Таку можливість надає сервіс он-лайн бронювання квитків «Рейс». На нашому Веб-ресурсі ви можете в будь-який момент часу отримати вичерпну інформацію про рейси і автобуси, які йдуть з Харкова в різні міста України, а також відразу забронювати квиток з вибором найбільш комфортно місця. З нашою допомогою вам більше не доведеться по кілька разів годинами стояти в чергах або переплачувати перекупникам за квиток на автобус, який прямує з Харкова в інше місто. Купити потрібний проїзний документ ви можете з дому, офісу та іншого місця, де є доступ до Мережі.

Вибирайте будь-який автобус з Харкова!

Сервіс он-лайн замовлення квитків «Рейс» створений з метою надати просту і швидку можливість замовити квиток з Харкова в будь-якому напрямку кожному, хто прагне чітко планувати свої поїздки і витрачати мінімум часу, сил і засобів на придбання проїзних документів. Заповнивши необхідні поля, ви отримаєте список актуальних рейсів з докладною інформацією по кожному:

  • назва компанії-перевізника;
  • модель автобусу і рік його випуску;
  • маршрут прямування автобусу (перелік основних міст, через які проїде автобус по дорозі з Харкова в інше місто);
  • час і пункти відправлення/прибуття;
  • перелік додаткового обладнання, яким оснащений салон автобуса для комфортного перевезення пасажирів; тобто, ви можете вибрати той, який буде мати всі, що необхідно для комфортної поїздки: м'які, регульовані сидіння, кондиціонер / систему додаткового опалення салону, біотуалет, безкоштовний Wi-Fi, міні-бар і т.д.

На сторінці опису рейсу ви також побачите схему розташування пасажирських місць і інформацію про кількість вільних, заброньованих та куплених. Ознайомившись з описом рейсів і вибравши оптимальний для себе по всіх характеристиках, ви можете відразу купити квиток на потрібне місце і вже не переживати, що не зможете виїхати з Харкова в потрібний, запланований день. У базі он-лайн сервісу «Рейс» завжди актуальна інформація про рейси, вартість квитків та вільні місця в кожному автобусі. Якщо у вас виникнуть питання, для відповідей на які, наведеної в описі рейсу, інформації недостатньо, то ви завжди можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону або в он-лайн чаті.

Прийти на допомогу он-лайн сервіс «Рейс» готовий і тим, кого цікавить точний, дійсний розклад автобусів, що йдуть з Харкова. Актуальна інформація допоможе вам чітко спланувати поїздку і перебування в місті.

Дешеві квитки на автобус з Харкова

Ми співпрацюємо безпосередньо з перевізниками України, а це є гарантією того, що у нас ви можете замовити квитки на автобус, що йде з Харкова без численних націнок перекупників.

Якщо ви вирішите користуватися сервісом «Рейс», то бронювання квитків на автобус з Харкова і в будь-якому іншому напрямку стане для вас простим завданням. Ми надамо вам основу для впевненості, що у вас буде квиток на конкретне число.

Ми залишили в минулому всі складнощі з замовленням / бронюванням / придбанням квитків на автобуси і надаємо вам відмінний інструмент для планування і організації будь-яких поїздок!