Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус з міста Івано-Франківськ

Популярні напрямки по Україні

Популярні міжнародні напрямки

Квитки на автобус з Івано-Франківська

Старовинний і славетний Івано-Франківськ... Має чим дивувати: знаменита прогулянкова «стометрівка», яка розтягнулася, мабуть, на півкілометра, собори Вірменський і Кафедральний Воскресенський з п'ятиярусним іконостасом. Але близькість європейських кордонів вабить помилуватися і чужими красотами.

Ви плануєте поїздку та замислилися про комфортний і недорогий транспорт? Дійсно, питання актуальне, адже зараз дорога може поглинути половину бюджету, виділеного на подорож.

Поїздка на автобусі - недорога подорож, яка запам'ятається на все життя

Найвигідніше користуватися послугами транспортних компаній, що займаються автобусними перевезеннями. Ціна на їхні послуги відносно невисока, і ви можете придбати дешеві білети на автобус з Івано-Франківська. Наприклад, для того, щоби купити квиток на автобус з Івано-Франківська до Ніцци, досить заплатити 3,6 тис. грн., а вартість перельоту цим самим маршрутом становить майже 7,5 тис. грн.

Але, крім економії грошей, у поїздці на автобусі ви ще натішитеся видами з вікон, а дорогою в згадану Ніццу перед вашими очима постануть Львів, Женева, Ґренобль і Канни. Унікальна можливість побачити славетні міста! Виходить, за одну поїздку - кілька екскурсійних турів. І такі приємні відкриття приховує в собі будь-який автобусний маршрут - регулярний або разовий.

Крім того, якщо паралельно зі спогляданням красот ви маєте намір провести шопінг, то для транспортування обновок якнайкраще підходить саме автобус.

План дій перед поїздкою

Але щоб вирушити в таку привабливу подорож, спочатку треба вибрати транспортну компанію, адже в першу чергу пасажира турбує:

 • безпека подорожі: технічний стан автобусів, їх зовнішній вигляд, стан салону, професіоналізм водія;
 • як скоротати в дорозі час;
 • наявність і справність кліматичної та освітлювальної систем;
 • санітарно-гігієнічні зручності;
 • можливість швидко і недорого чогось перехопити.

Потім ще треба розробити маршрут, вивчити розклад автобусів з Івано-Франківська, знайти дешеві квитки та забронювати їх.

Складно?

Он-лайн бронювання квитків - що може бути простіше?

Якщо ви думаєте, що організувати собі незабутню поїздку - це завжди неймовірно довго і клопітно, поспішаємо вас переконати: з появою пошукової системи «Рейс» отримати відповіді на всі запитання щодо подорожі й забронювати квитки на автобус з Івано-Франківська не становитиме великих труднощів. Ваша мрія набагато ближче, ніж ви думаєте!

«Рейс» - це сучасний он-лайн сервіс пошуку та бронювання зручних для пасажирів маршрутів: цікавих з точки зору вражень і вигідних з матеріального боку. У пасажира є можливість вибору, а це - головне в будь-якому сервісі, у тому числі й он-лайн сервісі «Рейс», який прагне надавати послуги європейського рівня. У системі працюють відповідальні перевізники, що гарантують високий клас обслуговування. Судіть самі:

 • для перевезення пасажирів використовуються такі марки автобусів з Івано-Франківська: Setra, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Sprinter, Neoplan;
 • на далеких маршрутах в кожному автобусі - два водія, стаж роботи яких - не менше 10 років;
 • автобуси обладнано кондиціонерами, телевізорами з плазмовим екраном, розетками для зарядки пристроїв, загальним та індивідуальним освітленням;
 • вартість багажу вагою до 30 кг вже включено в ціну квитка на автобус з Івано-Франківська.

Он-лайн сервіс «Рейс» пропонує маршрути, які складені таким чином, щоб пасажири могли проїхати головними дорогами. Це не тільки додає вражень, але й дає можливість зупинятися в місцях, де можна швидко і якісно поїсти.

Автобус з Івано-Франківська може відвезти вас у десятки міст Європи. У Німеччині та Італії вас вразять старовинні палаци і собори, а Франція, Чехія і Словенія до того ж зачарують красою маленьких містечок, схожих на казкові. Варто, наприклад, замовити квитки на автобус з Івано-Франківська в Аннесі — і переконатися в цьому самому. А ще з автовокзалу в Івано-Франківську ви можете відправитися на тепле і чисте море Чорне море Болгарії.

Ви можете не тільки забронювати білет на автобус на популярні й модні маршрути Європою, а й скористатися послугами автоперевізників на короткий час, щоби відвідати родичів, з'їздити на конференцію або поїхати на весілля. Для цього розроблено маршрути мiж Україною і Росією.

Квитки через он-лайн сервіс «Рейс» - швидко і зручно

Щоб замовити білет на автобус з Івано-Франківська:

 • знайдіть на сайті https://reis.ua/ сторінку «Квитки»;
 • виберіть маршрут;
 • вкажіть кінцевий пункт подорожі;
 • визначте і виберіть дату відправлення.

Подробиці можете дізнатися, натиснувши «Детальніше».

Запрошуємо вас оцінити переваги співпраці з нами!