Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус з міста Чернівці

Популярні напрямки по Україні

Популярні міжнародні напрямки

Квитки на автобус із Чернівців

Чернівці - перлина України і всієї Європи - привітно зустрічає звідусіль гостей, які прагнуть торкнутися історії і культури цього унікального міста. Але і самі його жителі, енергійні й допитливі, із задоволенням вивчають світ.

Якому виду транспорту віддати перевагу, якщо планується поїздка з Чернівців Україною або за кордон? Адже хочеться, щоб засіб пересування був недорогим, але комфортним.

Скористайтесь автобусом!

Як знайти відповідального перевізника?

Перш ніж придбати білети на автобус із Чернівців, треба знайти перевізника, щоб впевнитися, чи відповідає транспортний засіб, який він надає, критеріям споживача, а саме:

  • ступеню безпеки поїздки —тут треба врахувати все: технічний стан автобуса, стаж роботи і кваліфікацію водіїв, наявність дозвільних документів на перевезення пасажирів, і зокрема дітей;
  • яким би не був рейс - регулярний або нерегулярний - автобус перед поїздкою має бути чистим і зовні, і всередині;
  • ціна квитків на автобус із Чернівців - теж важливе питання, яке треба з’ясувати.

Он-лайн бронювання квитків на автобус - швидко і легко

Нарешті створено пошукову систему, де можна отримати розгорнуту відповідь на будь-який запит, подивитися розклад автобусів із Чернівців і зробити он-лайн бронювання квитків. І все це - не виходячи з дому або робочого кабінету. Наодинці з комп'ютером, в тиші і комфорті, не поспішаючи, Ви за допомогою он-лайн сервісу «Рейс» складете маршрут подорожі, дізнаєтесь, які великі й маленькі населені пункти проїжджатимете, час відправлення та прибуття, загальний час у дорозі і скільки коштують білети на автобус із Чернівців.

Уявіть собі: досить просто вказати місце призначення, дату відправлення і кількість квитків — і в ту ж секунду ви отримаєте повну інформацію про заплановану подорож! Більш того, ви можете обрати на схемі місце в автобусі та забронювати на нього квиток!

Тепер ви все знаєте, і вже можна замовити квиток на автобус. Із Чернівців відправляються десятки маршрутів Європою, Україною та країнами колишнього Радянського Союзу. Європейські столиці і відомі курорти Італії, Болгарії, Іспанії та Греції -до ваших послуг! Ви можете купити автобусні квитки он-лайн із Чернівців у всі великі міста України, а також в російські Москву, Тулу, Орел, Калугу і Брянськ.

Де придбати квитки?

Швидко купити квиток на автобус із Чернівців можна за допомогою он-лайн сервісу «Рейс». У системі працюють виключно перевірені та надійні перевізники. Авто, що надаються ними, розраховані на комфортне розміщення як маленької кількості людей (наприклад, Mercedes-Benz Sprinter, місткістю до 20 осiб, обладнаний кондиціонером), так і великої екскурсійної групи (розкішний Van Hool на 59 місць, з холодильником, телевізором, кондиціонером і туалетом).

За допомогою он-лайн сервісу «Рейс» ви можете відвідати десятки країн і міст. Забронюйте квиток на зручний для вас час — і автобус із Чернівців доставить вас у Париж, Рим, Берлін, Мадрид, Прагу або Неаполь! А скільки невеликих європейських містечок відкриються вам! Наприклад, ви хочете відвідати Венецію; введіть на сайті необхідні дані, і комп'ютер надасть вам 2 варіанти маршруту:

  • через українські перлини - Івано-Франківськ і Ужгород, потім - одне з найкрасивіших міст світу - Будапешт і не менш чудові Марибор і Любляна. Вас не залишать байдужими лісові масиви, річки й гори Словенії та Угорщини. Ще не доїхавши до Венеції і не скуштувавши всіх роскошів спілкування з нею, ви вже будете в захваті від мальовничої дороги;
  • через дивовижні міста України з унікальною архітектурою - Коломию, Івано-Франківськ та Львів.

І це — тільки один приклад з маси пропозицій. Вибирайте!

Купуйте автобусні квитки он-лайн в Чернівцях. Продаж їх на десятки напрямків здійснюється на сайті https://reis.ua/.