Пошук квитків
Откуда:
Куда:
Дата туда:
Дата обратно:

Билеты Словакия

Хочеш 50% скидки на билеты?

Подпишись на рассылку и получай скидки на билеты

Билеты на автобус в Словакию. REIS.UA

Комфортабельний автобус у Словаччину: бюджетна мандрівка до Центральної Європи

Щорічне збільшення пасажиропотоку на західноєвропейському напрямку свідчить про актуальність для українців недорогих маршрутів у країни ЄС. Автобуси в Словаччину курсують з усіх куточків СНД, і Україна серед них — лідер. Цікавість до держави-учасниці колишнього соцтабору (у колегіальності з Чехією) обумовлена не лише сусідським розташуванням. Білети на автобус в Словаччину купують ті, хто їде до центральноєвропейської країни:

 • на відпочинок;
 • у якості туриста;
 • на роботу;
 • навчання;
 • у комерційних цілях;
 • з приватною метою.

Зимовий сезон – пік активності на заданому напрямку. Крізь «ворота» України до зони Шенгену прямують шанувальники гірськолижного відпочинку. Неймовірна кількість пам’ятників архітектури, чудова рекреаційна база, вражаючі природні багатства регіону спонукають ознайомитись з розкладом автобусів до Словаччини не зволікаючи. До того ж, усім відома лояльність дипломатичного представництва Словацької Республіки до наших співвітчизників: відсоток відмов на відкриття Шенгенської візи тут найнижчий!

Дешеві квитки на автобус у Словаччину: надійне бронювання з Reis.ua

Квитки на автобус в Словаччину в рази дешевші за білети на літак та потяг і коштують в діапазоні від 1000 грн. (у залежності вiд маршруту). Цінова доступність проїзних документів – не єдина перевага даного виду трансферу. Дістатися Братислави, Трнави, Тренчіна, Сечовице, Пряшіва, Кошіце можна, не обмежуючи себе у зручностях, адже сучасні пасажирські автобуси міжнародного класу обладнані усією необхідної технічно-побутовою базою:

 • розкладними сидіннями;
 • біотуалетом;
 • телевізором;
 • холодильником;
 • Wi-Fi і т.д.

Рейсові перевезення в Словаччину будуть також цікавими транзитним мандрівникам, кінцева зупинка яких — в Угорщині, Австрії, Німеччині, Франції, Італії, Португалії.

Завдяки он-лайн сервісу бронювання та продажу автобусних квитків «РЕЙС», спланувати свою мандрівку до Європи можна заздалегідь. Чудова нагода зекономити – придбати білети на автобус у Словаччину за «гарячою пропозицією»: так ви заощадите до 50% вартості проїзду.

Детальна інформація по кожному рейсу видається у вікні он-лайн формуляру. Вказавши пункт старту маршруту та місто прибуття, ви отримуєте результати ретельного моніторингу системи у діапазоні кількох днів. Далі вам потрібно лише:

 • обрати місце у салоні;
 • підтвердити та сплатити замовлення;
 • роздрукувати квиток на звичайному принтері.

Автобусні перевезення у Словаччину та назад: бронюймо квитки заздалегідь

Завдяки прозорості схеми бронювання reis.ua, ви купуєте квитки на автобус в Словаччину без ризиків – за реальну ціну, без накруток й цілковито легітимно.

Для тих, хто бажає забезпечити собі місце у автобусі на зворотній шлях, рекомендуємо придбати квитки туди та назад. Автобус Словаччина-Україна курсує за регулярним маршрутом до Ужгорода, Львова, Києва і т.д. Отож, не зволікайте!

Питання стосовно страхових гарантій, а також умов перетину кордону, перевезення багажу, ймовірних соціальних знижок, тривалості поїздки тощо  варто поставити нашому диспетчеру. Колл-центр Reis.ua – це ваша надійна інформаційна підтримка на усіх етапах поїздки, бо зв’язатись з нами можна з будь-якої точки свiту!

Вход через соцсети
Нет аккаунта??
Регистрация

Вход

Вход через соцсети
Нет аккаунта??
Регистрация