Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63
Новости
Автобуси Україна - Італія
02/07/2012

«Всі дороги ведуть до Риму» - саме так стверджує старовинна приказка. Але й сьогодні вона не втрачає своєї актуальності у колах мандрівників та шукачів пригод.

Рим – одне з найстаріших міст світу, яке ще за часів античності називали вічним. Місто захоплює своєю історією та вражає архітектурними пам’ятками. Саме тут знаходиться неповторний Колізей, та Пантеон, найбільша церква у Європі – собор Святого Петра та найменша країна у світі – Ватикан, а ще безліч інших пам’яток. Місто неймовірно красиве та хвилююче, як і вся Італія. Безумовно, Рим має бути у списку міст, які варто неодмінно відвідати, у всіх, хто любить подорожувати, цікавиться історією, захоплюється чарівними краєвидами та прагне відкривати щось нове для себе.

Якщо Ви мрієте про Рим, скориставшись сервісом нашого сайту, Ви дістанетесь туди комфортно та швидко. Знайти автобус Україна - Італія досить просто. Для цього ми розробили спеціальну пошукову систему, за допомогою якої Ви легко знайдете перевізника. Вам потрібно лише вказати напрямок руху, орієнтовну дату відправлення та кількість чоловік, і вже можна починати пакувати валізу.

Ми доклали всіх зусиль, щоб знайти автобус в Італію та інші європейські країни можна було швидко і просто. Щиро сподіваємось, що це стане Вам в нагоді. І пам’ятайте, щоб подорожувати, потрібно лише бажання, про інше ми вже попіклувались.