Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63
Новости
Декілька порад з водіння у дощову погоду
12/06/2012

Представники ДАІ рекомендують неухильно дотримуватися швидкісного режиму, безпечної  дистанції та правил маневрування.

 

Поради з водіння у дощову погоду:

 

- Будьте особливо обережні на дорозі у перші години після початку дощу. На проїжджій частині, навіть з найкращим покриттям, завжди є пил та пісок, залишки паливно-мастильних сумішей, намокнувши, які перетворюються в непомітний пласт бруду. Між поверхнею шосе та шинами цей бруд, як змазка. Тому потрібно одразу же, але дуже плавно знижувати швидкість та утриматись від різких маневрів та гальмувань. Через деякий час дощ змиє бруд и рух стане відносно безпечним.

 

- Якщо вам потрібно зупинитися, починайте гальмувати плавно і значно раніше. Такі дії дозволять водію, який слідує за вами, побачити, що ви збираєтесь зупинитися, і також знизити швидкість.

 

- У дощову погоду не користуйтесь круїз-контролем. У багатьох моделях автомобілів круїз-контроль не адаптований під дощову погод, тому якщо його ввімкнути, то автомобіль буде вести себе, ніби дорога суха, а це недопустимо.

 

- Старайтесь об’їжджати великі калюжі. Пам’ятайте, що в них можуть бути відкриті  каналізаційні люки, велика вибоїна, каміння чи в’язкий бруд.

 

- Не проїжджайте калюжі на великій швидкості – зробивши це, ви можете залити запалювання;

 

- У дощ потрібно пересуватися з запаленими фарами. Але пам’ятайте, що дальнє світло для цих цілей не підійде - воно буде відбиватися від капель дощу і сліпити вас. У дощ ідеально підходять протитуманні фари.

 

- Якщо дощ настільки сильний, що ви втрачаєте із виду авто, яке їде спереду, зупиніться і перечекайте зливу. Обов’язково включить аварійну сигналізацію.

 

- У дощ краще триматися подалі від автобусів та вантажівок. Із-під їхніх великих коліс в дощову погоду звичайно летить багато бруду, яка, потрапивши до вас на лобове скло, може повністю лишити вас видимості;

 

- Якщо ви відчуваєте, що ваш автомобіль починає заносити - не тисніть різко на педаль гальма і не викручуйте судорожно кермо. Машину може "закрутити". Просто приберіть ногу з педалі газу і повільно натисніть на педаль гальмів.

 

- Дощ знижає видимість, тому будьте дуже уважні. В таких же несприятливих умовах знаходяться і інші водії, а пішоходи, забуваючи про обережність, перебігають через дорогу у самих неочікуваних місцях, щоб скоріше де-небудь укритися від дощу.

 

Ось такі, здавалось б, звичайні поради можуть допомогти попередити небезпечні ситуації на дорогах і навіть спасти життя. Будьте обережні!