Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63
Новости
Пасажирські перевезення в Німеччину
24/05/2016

Пасажирські перевезення в Німеччину

 

Німеччина – надзвичайна країна. Саме тут можна відчути дух Європи, познайомитись з устроєм та особливостями життя європейців. Велика кількість пам'ятників архітектури, музеїв, палаців та замків, парків та інших красот природи не залишать байдужими нікого. А ввічливість та привітність німців надає цій чудовій країні додаткового шарму та затишку.

 

Пасажирські перевезення в Німеччину користуються великою популярністю серед українських туристів. Хоча навряд чи знайдеться людина, якій не сподобається подорож до Німеччини. Це країна – приклад стійкості та порядку. Вона, як Фенікс, в прямому сенсі здатна відроджуватись з попелу. Незважаючи на всі труднощі 20-ого століття, Німеччина дуже швидко піднялась з руїн, та на сьогоднішній день її економічний рівень є одним з найвищих у світі, втім як і культурний. В чому секрет? Хто знає! Можливо, в любові німців до порядку, у їхньому відношенні до свого дому, який вони хочуть зробити комфортним та затишним для всіх, хто в ньому живе, в національному прагненні бути кращими. Все, що роблять німці, вони роблять добротно і якісно.

 

Німеччина – це привітний та гостинний край. Кожен турист знайде собі готель за смаком, але незалежно від того, чи то буде маленький готельчик в сільській місцевості, шикарний готель в центрі Берліну, або сімейний готель на околиці міста, ви однаково відчуєте комфорт та радість від перебування саме в цьому місці.

 

Окрім екскурсій кожен турист, що потрапляє до Німеччини, обов’язково знайде час, а скоріше навіть день, для того, щоб відвідати німецькі базари та магазини. Шопінг – це ще одна з причин навідатись до Німеччини. Особливо в періоди знижок, коли якісний брендовий одяг та взуття продаються за неймовірно низькими цінами. Це чудова та вигідна можливість оновити гардероб за невеликі гроші.

 

Звичайно, неможливо оминути вміння німців святкувати та веселитись. Взяти, наприклад, відомий на весь світ Октоберфест, що починається у другій половині вересня і триває 16 днів! Власне цей фестиваль є дуже популярним і серед багатьох українців, які вичікують моменту, щоб взяти на роботі відпустку та махнути на кілька днів до Мюнхену попити пива, поспівати пісень та від душі повеселитись. Не треба забувати і про традиційний фестиваль вина в Нойштадті та фестиваль ковбаси в Дюркхаймі. Обидва проводяться з 4 по 14 жовтня та відзначаються яскравими ходами, веселою музикою та дегустаціями продуктів і напоїв.

 

Як бачимо, подорож до Німеччини має багато переваг. А скільки прекрасних спогадів ви зможете привезти з собою, скільки емоцій та історій. Не зволікайте. Насолоджуйтесь пригодами.