Пошук квитків
Туди:
Назад:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ КОМПАНІЇ ПЕРЕВІЗНИКІВ

У зв’язку зі стартом оновленого сайту Он-лайн сервісу по продажу квитків «Рейс», ми запрошуємо до співпраці компанії Перевізників, а також Туристичні компанії, які мають свої власні автобуси для здійснення нерегулярних перевезень.

Он-лайн сервіс по продажу квитків «Рейс» - це система, яка створена для зручного пошуку автобусу для будь-яких потреб на замовлення та придбання квитків на регулярні автобусні перевезення. Вона має за мету допомагати відвідувачам нашого сайту ефективно планувати свій маршрут за допомогою нашого сервісу, а Перевізникам або іншим Постачальникам Послуг отримувати розширення клієнтської бази за рахунок Вашого якісного надання Послуг.

Перевагами нашої системи для Перевізників або Туристичних компаній, є те, що даний сервіс унікальний та розроблений максимально зручно для Вас та Пасажирів.

Ви маєте змогу самостійно вносити інформацію до нашої системи, тобто Клієнт отримує максимально правдиву інформацію «з перших рук».

Ви маєте можливість користуватися Вашим Особистим Кабінетом для реєстрації автобусів, які здаються в оренду та тарифи на перевезення.

Ми, у свою чергу, допомагаємо Клієнту ефективно планувати подорож, підібравши найкращі ціни, та забезпечуємо зручне бронювання.

Ми вдосконалюємося для Вас і завжди готові робити Вашу роботу більш легкою та зручною, тому за допомогою Зворотного зв’язку ми готові підтримувати контакт і брати до уваги усі побажання від Перевізників, Туристичних компаній або інших Постачальників Послуг та Клієнтів нашого сайту.

Ми відкриті для взаємовигідної співпраці з партнерами!

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація