Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
У Житомирській області дозволили регулярні автобусні перевезення

За його словами, обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила відновити рух тарнспорту в "червоному" регіоні, керуючись постановою Кабміну. Так, місцеве самоврядування має забезпечити функціонування міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутів, а також приміського залізничного пасажирського сполучення.

Транспорт повинен курсувати з дотриманням карантинних вимог. На міських автобусних маршрутах потрібно забезпечувати перевезення 50% пасажирів від кількості місць для сидіння. На регулярних приміських і міжміських - лише на 100% місць для сидіння.

Нагадаємо, він 12 березня в Житомирській області, яка перебуває на "червоному" рівні карантину, скасували курсування внутрішньообласних автобусних рейсів. У самому обласному центрі рух громадського транспорту не зупиняли. 

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація