Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
На Кіровоградщині відновлюють автобусні рейси

22 березня з автостанцій області здійснили 190 відправлень. На автостанціях обласного центру працюють довідкові.

Автостанція №1 – 050 487 37 42;

Автостанція №2 – 050 487 28 36.

16:40, ОНОВЛЕНО. Вірний телефон автостанції №2 050 457 28 36.

Перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах Кропивницького, Олександрії, Світловодська та Знам’янки здійснюють без підвищення вартості проїзду, сказав Володимир Дмитренко.

Що відомо

Суспільне спілкувалось з водіями та пасажирами на кропивницьких автостанціях 16 березня, дізнавалось – куди можна виїхати з Кропивницького

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація