Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
НА АВТОВОКЗАЛАХ ПОЛТАВИ — ЧЕРГИ, АЛЕ ПРАЦЮЮТЬ ВСІ ВНУТРІШНЬООБЛАСНІ МАРШРУТИ

Сьогодні вранці Росія розпочала війну проти України. Ракетного удару зазнали військові об’єкти у Києві, Харкові, Краматорську, Одесі, Бердянську, у Миргороді.

Наразі на автовокзалах Полтави ажіотаж з приводу покупки квитків. Частина людей намагаються покинути місто.

«Полтавщина» поспілкувалася із директором обласного підприємства автобусних станцій «Полтаваавтотранс» Сергієм Бутком про стан міжміських перевезень після вторгнення російських військ на територію України.

— Зараз працюють всі автостанції окрім Миргорода. Там поряд військова частина, тому ми її закрили. Квитки можна купити, але не вистачає автобусів. Багато перевізників не виїхали. Тому не вистачає вільних місць. З міжнародним сполученням трішки йде затримка. На Полтавщині рейси є, але дуже багато скасованих. Нічого не їде на Харків, тому що там блокпост перекрив дорогу і автобуси повертаються.

Зараз не працює хостінг сайту автовокзалу, тому на сайті не можна придбати квитки. Однак, квитки можна придбати через мобільний додаток або у касах автовокзалу. Також у залі автовокзалу працює банківський термінал.

Додамо, що також працює компанія «Зелений слон», однак вільні квитки дуже швидко розбираються.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація