Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
FlixBus запускає прямі рейси з Києва на північ та захід Польщі

Нові маршрути FlixBus вперше напряму об’єднають Київ та інші українські міста із такими польськими містами, як Торунь, Бидгощ, Гданськ та Гдиня. Раніше потрапити сюди можна було лише рейсами з пересадкою. 

Також перевізник наголосив, що новий рейс Київ-Варшава курсуватиме лише впродовж дня, тож пасажири вранці сядуть на автобус у Києві, а вже ввечері опиняться у столиці Польщі. Повний маршрут цього автобуса виглядає таким чином: Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшава. На перший рейс він вийде вже 31 березня. Маршрут буде обслуговуватись тричі на тиждень: у вівторок, п’ятницю та неділю (з Києва). 

Як повідомляє FlixBus, на цій лінії автобус відправляється зранку та заїжджає одразу на три столичні автостанції: 

о 5:10 ранку відправлення з автостанції «Південна» на проспекті Академіка Глушкова, 3;

о 5:20 автобус прибуває до Центрального автовокзалу на проспекті Науки, 1/2; 

о 05:50 робить зупинку на автостанції «Київ» на вулиці Симона Петлюри, 32. 

Маршрут також передбачає зупинки у Житомирі, Рівному, Луцьку та Любліні, а закінчується на автовокзалі Варшава-Заходня о 20:40 того ж дня.

У зворотному напрямку лінію будуть обслуговувати по середах, четвергах, суботах і неділях. Старт маршруту: о 20:45 з Познані, із заїздом о 23:20 до Лодзі та прибуттям о 18:10 до автостанції «Київ» та о 18:45 до Центрального автовокзалу столиці.

Третій новий маршрут FlixBus: №3226 Київ – Житомир – Рівне – Луцьк – Люблін – Варшава – Торунь – Бидгощ – Гданськ – Гдиня.

  • Цю лінію також будуть обслуговувати 4 рази на тиждень: по понеділках, середах, четвергах і неділях (з Києва). Автобуси будуть виїжджати від автостанції «Видубичі» о 8:30 ранку, о 08:50 заїжджати на Центральний автовокзал та о 9:30 на автостанцію «Київ». На автовокзал у Гданську автобус прибуде о 07:45 ранку наступного дня, а до Гдині – о 08:25.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація