Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
Дніпропетровщина: Відновлюються автобусні маршрути

Відновлюється автобусне сполучення між населеними пунктами області. Також поновила роботу автостанція на лівому березі Дніпра. На станції можна придбати квитки та виїхати за оновленими маршрутами до Новомосковська, Черкаського, Гвардійського, Павлограда, Тернівки, до сіл Меліоративне, Новоселівка та Піщанка.

«Загалом в області діє 119 маршрутів. У разі збільшення кількості пасажирів перевізники виводять додаткові автобуси. У Дніпрі приміський та міжміський транспорт відправляється з центрального автовокзалу та станції на лівому березі», – розповів начальник управління транспорту ОВА Михайло Варакута.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація