Пошук квитків
Туди:
Назад:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
ДЕ ЗАМОВИТИ КОМФОРТАБЕЛЬНИЙ АВТОБУС В НІМЕЧЧИНУ?

Коли збираєшся за кордон, кожна деталь планування поїздки є дуже важливою. Навіть питання: брати чи не брати парасолю може викликати більшість сумнівів. А що ж казати про підбір перевізника, який доставить Вас в іншу країну. Тут важливо все: від комфортабельності транспортного засобу і до привітності водіїв. Незалежно, збираєтесь Ви в Італію, Польщу чи Німеччину, послуги перевізника повинні бути підібраними максимально ідеально. Он-лайн сервіс по продажу автобусних квитків «Рейс» пропонує замовити автобус Україна-Німеччина у компанії, яка представлена у нашому каталозі. Це дозволить вам зекономити зусилля на пошук надійного перевізника і забезпечить вам комфортну подорож в Німеччину з досвідченими водіями у хорошому транспортному засобі з усіма необхідними зручностями.

Навіть якщо Ви нічого не розумієте у вимогах в сфері міжнародних транспортних почлуг, можна скористатися простими правилами спостережливості. Вони допоможуть вам підібрати надійний автобус в Німеччину.

1) Зовнішний вигляд автобусу. Перевізник, який поважає свого клієнта, завжди слідкує за тим, щоб автобус був максимально привабливим. Звичайно, ніхто не обіцяє вам до блиску вимитих колес та ідеально чистих вікон. Але все ж Ви гідні подорожувати у чистому транспортному засобі. Ви не повині в дорозі шукати хустинку, щоб протерти дірочку у вікні для того, щоб в автобус хоча б пробилося світло. Чистота автобуса – це не тільки естетичне питання. Якщо перевізник не слідкує за своїми транспортними засобами, значить, він не поважає свого пасажира, а тому навряд чи Ви зможете отримати якісний сервіс.

2) Зовнішність водія і його привітність. З водієм, а точніше з двома водіями, Вам прийдеться провести достатньо часу в дорозі. Тому їх зовнішній вигляд, їх привітність і стиль спілкування – дуже важлива складова іміджу перевізника.

3) Документи. Ви завжди маєте право побачити документи, які підтверджують технічну справність автобусу і право перевізника пропонувати міжнародні транспортні послуги.

Ви можете самостійно шукати хорошого перевізника, користуючись нашими порадами. А можете обрати одну з пропозицій нашого сайту. Он-лайн сервіс «Рейс» вже зібрав у своєму каталозі кращі транспортні компанії. Наші партнери пропонують високий сервіс і якісні транспортні послуги. До того ж у нас Ви зможете купити квиток на автобус онлайн, не виходячи з дому. Зверніться до професіоналів – Он-лайн сервіс «Рейс» завжди до Ваших послуг.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація