Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
COVID – 2019: зміни на кордонах, планування поїздок та повернення квитків

 Важливо: Інформація дійсна на день публікації, 14.03.2020 (оновлюється)

У зв’язку з поширенням коронавірусу радимо, за можливості, утриматися від поїздок до країн, де рівень захворювання критично високий. Якщо ви повертаєтеся з цих регіонів, плануєте поїхати туди або спілкуєтеся з людьми, що повертаються з цих країн, Вам необхідно повідомити про це Вашого сімейного лікаря і слідувати вказівкам, рекомендованим місцевим органом охорони здоров’я.

Ми зібрали інформацію по країнам та змінам на кордонах (дана інформація надана з метою ознайомлення і перевіряється пасажиром самостійно перед плануванням поїздки):

 

Польща (інформація від 13.03.2020). ЗАКРИТТЯ КОРДОНІВ З 15.03.2020.

З неділі,00:00 15.03.2020, закриваються кордони для іноземців на 10 днів.

Виключення для:

- подружжя та дітей польських громадян,

- осіб  з картою поляка,

- осіб з правом постійного чи тимчасового проживання у Республіці Польща чи дозволом на роботу.

Усі польські громадяни, які зараз знаходяться за межами Польщі, можуть повернутися додому (вони підлягають обов'язковому 14-денному домашньому карантину). Призупиняються міжнародні авіаперевезення пасажирів, залізнодорожні сполучення. Вантажний транспорт працює у звичному режимі.

Виключення для осіб:

- з прикордонних районів, які живуть у Польщі, але щоденно працюють у сусідній країні,

- водії автомобільного транспорту (наприклад, автобуси та мікроавтобуси).

Їм не потрібно буде знаходитися в карантині.

Перед поїздкою рекомендуємо ознайомитися з новинами на веб-сайтах Прикордонної служби (https://www.strazgraniczna.pl/) та Головної санітарної інспекції (https://gis.gov.pl/kategoria/aktualnosci/)

 

Словаччина (інформація від 12.03.2020). ОГОЛОШЕНО НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН з 12.03.2020 на 30 ДНІВ

З 06:00 12.03.2020 у Словаччині оголошено надзвичайний стан, що включає:

- закриття міжнародних аеропортів,

- усі словацькі громадяни та особи з правом постійного проживання на території Словаччини, які зараз знаходяться за межами країни, можуть повернутися додому (вони підлягають обов'язковому 14-денному домашньому карантину).,

- міжнародні та внутрішні залізнодорожні та автобусні перевезення в/з Словаччини обмежені, за виключенням вантажних перевезень.

Перед поїздкою рекомендуємо ознайомитися з новинами на веб-сайтах Міністерства закордонних справ Словаччини (http://www.mzv.sk/) та Міністерства транспорту Словаччини (https://www.mindop.sk/)

 

Чехія (інформація від 13.03.2020). ОГОЛОШЕНО НАДЗВИЧАЙНИЙ СТАН з 14.03.2020 на 30 ДНІВ

З 00:00 14.03.2020 у Чехії оголошено надзвичайний стан, що включає заборону на в’їзд іноземних громадян, які прибувають з країн з високим ризиком епідемії.

З 00:00 16.03.2020 забороняється в’їзд усіх іноземних громадян та забороняється виїзд громадян Чехії та осіб, які мають постійне або тимчасове перебування в Чехії більше 90 днів.

Виключення:

 - міжнародні  перевезення (водії автобусів та вантажівок),

- транскордонні працівники в межах 100 км від кордону, в т.ч. і громадяни Німеччини, Австрії,  Польщі, Словаччини.

Перед поїздкою рекомендуємо ознайомитися з новинами на веб-сайті Міністерства внутрішніх справ Чехії (https://www.mvcr.cz/).

 

Австрія (інформація від 07.03.2020). ОБМЕЖЕННЯ НА В’ЇЗД З 11.03.2020

З 11.03 введено обмеження на в’їзд для громадян, які за останні 14 днів до початку поїздки перебували у Франції, Ірані, Італії, Південній Кореї, Іспанії, Швейцарії. При в’їзді до Автрії з собою потрібно мати медичну довідку про стан свого здоров’я (вона має підтверджувати, що молекулярно-біологічний тест на SARS-CoV-2 є негативним.

Окрім того, усі приїжджаючі та транзитні пасажири зобов’язані пройти медичний огляд.

Ознайомитися з актуальною інформацією, Ви можете на сайті Федерального Міністерства Австрії (https://www.bmeia.gv.at/)

 

Словенія (інформація від 12.03.2020). ОБМЕЖЕННЯ НА В’ЇЗД З 12.03.2020

З 18:00 12.032020 введено обмеження на перетин кордону з Італією іноземним громадянам.

В’їзд в Словенію дозволяється особам, які не є громадянами Словенії, якщо з собою вони будуть мати медичну довідку про стан свого здоров’я (вона має підтверджувати, що молекулярно-біологічний тест на SARS-CoV-2 є негативним на словенській, англійській чи італійській мові.

Якщо дану довідку немає можливості надати, то рішення про в’їзд на територію Словенії приймається в індивідуальному порядку. Окрім того, усі приїжджаючі та транзитні пасажири зобов’язані пройти медичний огляд.

Ознайомитися з актуальною інформацією, Ви можете на сайті Міністерства внутрішніх справ Словенії (https://www.gov.si/)

 

Румунія

Прикордонна служба Румунії повідомляє про умовне розділення територій країн Європи на зони ризику. Під час в’їзду до Румунії з зон ризику осіб направляють до представників МОЗ Румунії для подальшого проведення перевірочних заходів в карантинній зоні протягом 7 днів. У разі відмови – особа не пропускається та повертається зворотно. На даний час Україна не входить до зон ризику.

 

Україна (інформація від 13.03.2020). ЗАКРИТТЯ КОРДОНІВ З 16.03.2020 на 14 днів.

Кордони України будуть закриті з 00:00 16.03.2020 на в’їзд для іноземних громадян, які не мають право на постійне або тимчасове місце проживання.

Українці можуть повертатися додому в будь-який час та в пунктах перетину кордону їм проводитиметься температурний скринінг.

Детальніша інформація доступна з офіційних джерел:

 

Що робити, якщо Ви вже купили квиток на міжнародний рейс?

Якщо Ви придбали квиток до оголошення карантину та не отримали повідомлення про відміну рейсу, зверніться до перевізника, номер якого вказаний на Вашому квитку. Про відміну рейсів ми будемо повідомляти по мірі надходження інформації від перевізників. Усі пасажири з квитками будуть проінформовані особисто.

Усі напрямки, на які можна придбати квитки - відкриті. Звертаємо Вашу увагу, що ситуація змінюється кожну хвилину і уряди країн приймають рішення, виходячи з обставин, які склалися. Тому зміни/відміни по рейсам перевізників можуть виникати непередбачувано.

У разі виникнення непередбачуваних обставин на кордонах або змін у розкладах перевізників – питання, які виникають по придбаним квиткам вирішуються індивідуально.

 

Що з внутрішніми рейсами по Україні?

Внутрішні рейси не відміняються і автобуси курсують за графіком. Якщо квиток куплений у перевізників міжнародних рейсів, але в межах України – можливі затримки по часу виїзду, через затримки та додаткові заходи на кордонах.

Усі напрямки, на які можна придбати квитки - відкриті.

 

Бажаємо Вам здоров’я та вдалої подорожі.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація