Важливо! С 21 жовтня 2021 року вступають обмеження на мiжрегiональнi автобуснi перевезення! Вiдтепер всi пассажири повинi мати при собi сертифiкат про вакцинацiю або негативний ПЛР тест. Детальнiше
Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
Англія та Німечина змінили правила в'їзду для вакцинованих українців: як перетнути кордон

Утім, є кілька умов. Перша - завершити повний курс вакцинації треба принаймні за два тижні до поїздки. Друга - щеплення має бути зроблене лише затвердженими у Великій Британії препаратами - це AstraZeneca, Pfizer, Moderna та Johnson & Johnson. До слова, ці послаблення стосуються лише Англії, бо Шотландія, Вельс та Північна Ірландія встановлюють свої обмеження для подорожувальників.

Німеччина також змінила правила в'їзду для українців. Туди вже від 10 жовтня пускають лише повністю вакцинованих подорожувальників. Для невакцинованих необхідною умовою залишається обов'язковий 10-денний карантин.

Слід зауважити, що Німеччина, як і Британія, не визнає вакцинацію китайським препаратом CoronaVac, який широко застосовують в Україні.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація