Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Новина
"Укрзалізниця" рекомендувала пасажирам перенести поїздки з та до Харкова 23-25 серпня

Як повідомляв УНІАН, 20 серпня голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов повідомив, що у Харківській області протягом Дня Незалежності комендантська година триватиме півтори доби - із 19:00 23 серпня до 07:00 25 серпня.

"Просимо з розумінням поставитися до таких заходів та підготуватися до перебування вдома та в укриттях - це наша безпека", - наголосив голова ОВА.

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

REIS.UA

Міжнародні автобусні перевезення: плануй свій рейс із системою «РЕЙС»!
Міжнародні перевезення – провідна галузь вітчизняного ринку автотрансферу. Зручне географічне розташування України, наявність розвинутої мережі автошляхів, насичена соціально-логістична інфраструктура створюють позитивні умови для якісної доставки пасажирів у країни СНД і Європи.

Міжнародні автобусні перевезення б’ють рекорди з популярності. На відміну від залізничного, авіа- чи морського видів транспорту, трансфер автобусом має численні переваги, серед яких - цінова доступність квитків.

Автобусні перевезення по Європі, організовані провідними автотрансферними компаніями, - це можливість бюджетної мандрівки самому чи й навіть з родиною. Споглядаючи крізь вікно автобусу історичні принади та мальовничі краєвиди Польщі, Угорщини, Франції, Чехії, Словаччини, Німеччини, можна робити фотознімки, вести відео-щоденник.

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація