Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Контакти

Пошукова система «Рейс»


Пошукова система «РЕЙС» - сучасний високоякісний сервіс із підбору автобусних перевезень містами України, Росії, і загалом усієї Європи. Ми оперативно та дуже точно опрацюємо ваші потреби та вимоги щодо перевезень гостей, туристів, делегатів чи навіть дітей і порекомендуємо найкращий варіант у вашій ситуації.

«Рейс» працює для того, аби усі автобусні перевезення по Україні (автобусные перевозки по Украине) перестали бути проблемою чи головним болем для організаторів таких поїздок. Безпечні та чисті автобуси різної місткості комфортно розмістять усіх ваших пасажирів та забезпечать приємну подорож чарівними куточками нашої країни.

Користуючись нашим сервісом, ви легко і без проблем організуєте безпечні і цікаві автобусні перевезення по Європі (автобусные перевозки по Европе). Кожне європейське місто відкриється перед вашими клієнтами із найбарвистішої та найнеординарнішої сторони завдяки тому, що під час подорожі їх не турбуватимуть незручності у транспорті. Ми порадимо вам найкращих перевізників з надійною репутацією та допоможемо обрати найзручніший автобус для пасажирів різного віку та соціального статусу.

Вас цікавлять міжнародні автобусні перевезення (международные автобусные перевозки) чи автобусні перевезення в Європу (автобусные перевозки в Европу)? Пошукова система «Рейс» знайде відповіді на усі ваші запитання. Ми оперуємо тільки перевіреною інформацією і співпрацюємо лише із надійними перевізниками. З нами ви завжди будете впевнені у безпеці ваших пасажирів.

«Рейс» із радістю допоможе організувати цікаву поїздку по Україні, в Європу чи у Росію. Завдяки нашій праці ви зможете реально оцінити якість і надійність того чи іншого перевізника. А перевізник, у свою чергу, легко розширить свою базу клієнтів завдяки вашим позитивним відгукам.

Якщо ви плануєте освоїти нову сферу діяльності і започаткувати високоякісні міжнародні автобусні перевезення (международные автобусные перевозки), пошукова система «Рейс» пропонує вам свою дружбу. Ми поділимося своїм досвідом та порадимо найкращих партнерів-перевізників для співпраці. Навіть якщо вам потрібен всього лиш один автобус для обслуговування весілля, конференції чи екскурсії, ми долучимося до вашого пошуку і оперативно відреагуємо на усі ваші запити.

Із пошуковою системою «Рейс» вам не доведеться хвилюватися через транспортні проблеми. Ви зможете спокійно та ефективно вирішувати свої справи без зайвих турбот.

Адреса:
58000, м. Чернівці, вул. Комарова, 11
Країна: Україна
Місто: Чернівці
Поштовий Індекс: 58000
Телефони:
+ 38 (0372) 55-64-63
+ 38 (066) 444- 43-65
+ 38 (091) 305-64-63 
дивитися на карті

Зв'язатися з нами

 

 

 

Пошукова система автобусних пасажирських перевезень