Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Львів — Будапешт

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Дешеві автобусні квитки Львів-Будапешт: плануймо мандрівку з системою бронювання «Рейс»

Автобус Львів-Будапешт – один з найпопулярніших міжнародних рейсів, який дозволяє заощадити на загальному бюджеті подорожі. Вартість квитка Львів-Будапешт на авіа чи залізничному сполученні в рази дорожча за ціну проїзного документу на автобус.

Автобусні квитки Львів-Будапешт можна придбати за попереднім бронюванням у діапазоні вiд 1300 гривень з особи. У разі замовлення квитка за акційною пропозицією, можна вигідно заощадити до третини первинної вартості проїзду – саме такі «гарячі рейси» ви можете знайти на популярному он-лайн сервісi з бронювання https://reis.ua/.

Розклад автобусів у напрямку Львів-Будапешт передбачає регулярне відправлення транзитних та прямих рейсів з центральної автостанції Львова (вул. Стрийська, 109), залізничного вокзалу та інших місць формування маршрутів. Адресу пункту відправки автобусу в напрямку Угорщини, а також кінцевої зупинки у Будапешті варто уточнити в оператора фірми-перевізника.

Загальна тривалість мандрівки складе близько 7 годин і залежить від типу маршруту (прямий, з пересадкою) та швидкості  перетину кордону.

Автобус Львів-Будапешт: сервісні переваги для пасажира

Для тих, хто запланував купити білети на автобус Львів-Будапешт, необхідно з’ясувати карту проїзду, котра може пролягати до Угорщини навпростець або ж охоплювати Польщу та Словаччину iз зупинками у містах:

 • Стрий;
 • Ужгород; 
 • Ржешов;
 • Краків;
 • Кошице.

Окремі автобуси з пересадкою прямують від Будапешта далі — до Відня та інших європейських міст, отож, для транзитних пасажирів і туристів, котрі мандрують у глиб ЄС, варто уточнити остаточний маршрут проїзду, а вже потім бронювати квиток.

Квитки Львів-Будапешт зручно замовити через Інтернет. Безпечна система он-лайн бронювання «Рейс» пропонує оптимальний моніторинг рейсів, компаній-перевізників, цінових пропозицій тощо. Відтак, пасажир сам обирає, послугами якої фірми йому скористатись, та скільки платити за проїзд.

Недорогі квитки на автобус Львів-Будапешт пропонують кілька ліцензованих автоперевізників, серед яких компанії: Euroclub, REGABUS, AGAT і т.д. Рівень технічної безпеки та комфорту лайнерів відповідає європейським вимогам до пасажирських перевезень. На борту автобусу Львів-Будапешт є усе, що зробить 7-годинну мандрівку зручною та надійною.

Білети на автобус Львів-Будапешт – зручне бронювання недорогих квитків у напрямку Угорщини

Купити квиток Львів-Будапешт вигідно заздалегідь – так пасажир обирає найзручніше для себе розташування у салоні, отож гарантовано бронює місце. У формуляр замовлення білета за системою «Рейс» необхідно ввести необхідні маршрутні дані, після чого натиснути кнопку броні, підтвердити, оплатити та роздрукувати документ.

Он-лайн замовлення квитків робить підготовку до поїздки більш комфортною. Спрощена система придбання білетів оптимізує час зайнятих людей – бізнесменів, студентів і т.д.

Задля посилення комфортності бронювання квитків, система «Рейс» надає інформаційну підтримку. З’ясувати:

 • маршрутні дані;
 • особливості перетину кордону;
 • нюанси оплати та;
 • роздрукування білетів –

можна у телефонному режимі або через запит на сайті.

Автобус Львів-Будапешт – маршрут міжнародного сполучення, тому обов’язково перевірте наявність діючих дозвільних документів для перетину кордону. Подорож до столиці Угорщини залишить теплі враження, якщо позбавити себе ризиків та незручностей. Саме в цьому на допомогу прийде система бронювання квитків «Рейс»!