Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Львів — Мілан

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Подорожі міжнародними автобусами за кордон сьогодні набувають усе більшої популярності. Це відбувається, в першу чергу, завдяки доступній ціні автобусних перевезень, оперативності та незалежності від зовнішньої інфраструктури. Якщо ви плануєте проїхати зі Львова до Мілана автобусом, ціна квитка буде значно нижча, аніж якби ви скористались потягом чи літаком. 

Автобусна подорож завжди більш корисна і пізнавальна, ніж поїздка залізницею чи авіапереліт. Купуючи квиток на міжнародний рейс, ви не тільки отримуєте можливість дістатися місця призначення у комфортний спосіб - зручним автотранспортом по впорядкованих європейських дорогах, — та й побачити чимало цікавого: гарні пейзажі, великі та маленькі міста. 

Подорож автобусом Львів - Мілан починається з Reis.ua

Плануючи поїздку автобусом Львів - Мілан, ви бажаєте не тільки заощадити, а й зробити її максимально комфортною та безпечною, адже йдеться про досить велику відстань з умовою перетинання кількох кордонів? 

Таку можливість надає система пошуку “Рейс”, завдяки якій досить просто обрати найбільш приємний маршрут, забронювати та купити квиток зі Львова до Мілана та на зворотній шлях.

На сайті представлено вичерпну інформацію про регулярні рейси:

 • розклади автобусів Львів - Мілан;
 • номер рейсу та детальний маршрут із переліком міст, через які буде їхати автобус;
 • компанія-перевізник та марка транспортного засобу, зручності, що в ньому передбачені;
 • час та місце від’їзду/прибуття;
 • вартість квитка Львів - Мілан;
 • додаткова інформація (умови перевезення багажу тощо).

Приємної подорожі з Reis.ua!

Обираючи сервіс компанії “Рейс”, ви отримуєте найкраще! Адже ми працюємо лише з досвідченими перевізниками. На вас чекають комфортабельні автобуси зарубіжного виробництва, обладнані всім необхідним для довгої подорожі, - кондиціонером, телевізором, холодильником. Адже в автобусі Львів - Мілан, маршрут якого пролягає через декілька країн, ви проведете близько 27 годин. 

Автобусні квитки від Львова до Мілана коштують від 2280 до 2860 грн. Як бачите, вони більш дешеві, ніж квитки на літак. 

Будьте уважні до часу та місця відправлення! Львів - транзитне місто на маршруті до Мілана (зазвичай автобуси відправляються з Києва або Чернівців). Посадка може здійснюватись на Стрийському автовокзалі Львова, від Львів-Інтуртранса або Львівському автовокзалі. Тож, не завадить заздалегідь уточнити ці данні у перевізника, щоб не спізнитись.

Оскільки під час подорожі на вас чекає перетин кількох кордонів, будьте готові до зустрічі з митними та прикордонними службами: ретельно перевірте наявність усіх документів, що засвідчують особу.

Як придбати білети на автобус Львів - Мілан

Завдяки зручностям, що надає Iнтернет, більше немає потреби витрачати час на стояння у чергах. Сайт reis.ua здійснює бронювання та продаж квитків на автобус Львів - Мілан у режимі онлайн. 

Тож маєте можливість:

 • обрати найбільш дешевий, швидший або найцікавіший маршрут;
 • обрати найзручніше для себе місце в салоні;
 • забронювати квитки за два тижні до поїздки через домашній компьютер.

Щоб придбати білети на автобус Львів - Мілан, необхідно оформити онлайн-замовлення, вказавши паспортні дані, контактний телефон та електронну пошту. Уважно перевірте правильність усіх записів, перш, ніж перейти на сторінку оплати, здійснити яку ви можете будь-яким зручним способом.

Якщо у вас виникли труднощі із замовленням або ви хочете уточнити деталі організації перевезення, - зателефонуйте або зв’яжіться зі спеціалістом компанії он-лайн - і вам завжди прийдуть на допомогу.

Європа стає ближчою із “Рейс” - тож, “Бон вояж!”