Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Київ — Мілан

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Автобусні квитки по маршруту Київ-Мілан

Купівля квитків Київ-Мілан - особливо приємна і хвилююча подія для тих, хто ще не встиг відвідати чудове італійське місто. Побачити оперний театр «Ла-Скала», погуляти по вечірніх вулицях серед стародавніх католицьких соборів, помилуватися кольоровими фонтанами, захопитися вишуканими ювелірними виробами, які виблискують на вітринах - тільки заради цих кількох прогулянок варто побувати в Мілані.

Ну і, звичайно ж, це - найпривабливіше місто для модниць і модників, бізнесменів і туристів. Тільки в Італії можна так дешево купити одяг і аксесуари на знаменитих ярмарках і розпродажах. Тому квитки на автобус з Києва в Мілан затребувані в будь-який сезон.

Бронюємо квитки на Мілан

Отже, ви плануєте вирушити до Італії. Де краще купити квитки на автобус Київ-Мілан, - питання відкрите: безліч перевізників пропонують свої послуги, в тому числі і маловідомі фірми. Щоб уникнути неприємностей в дорозі і на митному контролі, доцільно вдаватися до послуг авторитетних транспортних компаній. На сайті «Рейс» представлена ​​докладна інформація про розклад автобусів Київ-Мілан, перевізників, цін на маршрути. На постійному зв'язку з відвідувачами сайту reis.ua - досвідчені менеджери, готові надати допомогу у виборі напрямку і оформленні замовлення. Всі транспортні підприємства, представлені на порталі «Рейс», працюють легально, а тому несуть повну відповідальність перед пасажирами за якість обслуговування.

На он-лайн табло висвічується дата відправлення і прибуття (якщо ви плануєте взяти квитки на автобус Київ-Мілан і в зворотний бік). У тому випадку, якщо покупця цікавлять рейси в діапазоні 10, 20, 30 (і більше) днів, варто відзначити бажану цифру в спеціальному віконечку. На екрані з'явиться інформація про всі маршрути протягом заданого проміжку часу. Пасажирські перевезення в Італію здійснює компанія «Львів-Інтуртранс» і ін.

Автобуси йдуть через Рівне, Тернопіль, Львів, Ужгород, Падую, Верону, Бергамо. Кінцевий пункт прибуття - місто Генуя. До Мілана автобус слідує 35-40 годин. Час прибуття вказано приблизне - відхилення пов'язані з проходженням митного контролю (автобус може приїхати трохи швидше або з невеликим запізненням).

На он-лайн схемі відображаються заброньовані і сплачені квитки на автобус Київ-Мілан. Зеленим кольором позначені вільні місця, червоним - викуплені. На додаткові питання, пов'язані з наданими перевізниками послугами (платними і обов'язковими), відповість менеджер.

Їдемо в Мілан з комфортом

Дорога до Мілана неблизька, а тому особливу важливість для пасажирів становлять додаткові зручності. Зверніть увагу на наявність телевізора і холодильника (кондиціонерами оснащені всі транспортні засоби), марку автобуса. Львівська компанія відправляє за маршрутами ТЗ марки Van Hool EOS 200 і ін., що відрізняються високою якістю комфорту. У салоні підтримується сприятливий мікроклімат, спинки сидінь відкидаються. Транспортом керують водії з великим досвідом в міжнародних пасажирських перевезеннях, тому непередбачених ситуацій в дорозі не виникає.

При покупці он-лайн квитків на автобус Київ-Мілан користувачі отримують можливість переглянути деталі маршруту (вказані міста, через які проходить автобус), порівняти ціни від різних компаній, вибрати оптимальний варіант, керуючись пріоритетними критеріями.

Середня вартість квитка - 3420 гривень. Тим, хто планує купити квитки якомога дешевше, ми рекомендуємо частіше заглядати на сторінку «Hot reis», де розміщується інформація про квитки зі знижками та невикуплені місця гарячих рейсів.