Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Чернівці — Рим

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: -7°

Квитки Чернівці-Рим: вигідні пропозиції від сайту Reis.ua

Рим - вiчне мiсто та незмiнна столиця Італії, яка приваблює мільйони туристів з усіх куточків світу. Не даремно існує давня приказка: «Всі дороги ведуть до Риму». Потрапивши сюди, можна торкнутися кожної з епох: антики, Відродження, Бароко, завдяки історичним та архітектурним пам’яткам, які розташовані в центрі міста та внесені в перелік спадщини ЮНЕСКО. Замовляйте дешеві білети на автобус Чернівці-Рим та побачте наживо легендарний Колізей, Пантеон, Римський Форум, які дивують своїми величезними розмірами та величчю! 

Рим - унікальне місто, в межах якого знаходиться ціла самостійна держава Ватикан. Саме сюди з усього світу їдуть віруючи люди, оскільки це — центр католичного свiту з великою кількістю церков, створених найкращими італійськими архітекторами і прикрашених роботами великих італійських художників та скульпторів. Рим гармонійно поєднує тисячолітню велич та сучасний романтизм. 

Потрапити до Риму швидше за все можна літаком, але будьте готові викласти значну суму коштів. Найбільш демократичним та доступнішим способом дістатися Риму є міжнародні автобусні рейси. Білет на автобус Чернівці-Рим коштує в чотири-п’ять разів менше за квиток на літак. Крім того, купуючи квиток Чернівці-Рим на сайті Reis.ua можна бути впевненим у комфорті та безпеці поїздки. До маршруту допускаються виключно сучасні та комфортабельні автобуси з усіма необхідними зручностями: сидіннями з відкидною спинкою, біотуалетом, кондиціонером, телевізором тощо.

Як забронювати квитки Чернівці-Рим?

Бронювання та покупка білетів на автобус Чернівці-Рим на сайті Reis.ua не вiднiме багато часу:

 • щоб знайти необхідний рейс, вкажіть місце відправлення та прибуття, конкретну дату або проміжок часу;
 • ознайомтеся iз запропонованими системою варіантами;
 • оберіть маршрут, який повністю вам підходить, на схемі автобуса вкажіть місце та перейдіть до оформлення таблиці з персональними даними;
 • вкажіть ім’я, прізвище та по-батькові свої та пасажирів (якщо вони є), залишіть контактний номер телефону та електронну пошту;
 • оберіть спосіб оплати. Увага! Для маршруту Чернівці-Рим оплата можлива лише через сайт за допомогою банківської картки;
 • оплатіть вартість квитка Чернівці-Рим одразу або до строку закінчення дії бронювання;
 • отримайте лист підтвердження та роздрукуйте свій квиток.

Всього п’ять хвилин і квиток Чернівці-Рим у вашій кишені!

Квитки Чернівці-Рим: питання вартості

Купити квиток на автобус Чернівці-Рим через систему он-лайн пошуку Reis.ua можна від 2860 грн. На вартість квитка впливає перевізник та наявність знижки. Знижку можуть отримати діти до 12 років, студенти при наявності студентського посвідчення та пенсіонери. Про наявність знижки уточнюйте у перевізника. Також важливо зазначити, що до вартості білета Чернівці-Рим не входять касові збори та плата за бронювання.

Автобусний рейс Чернівці-Рим курсує на регулярній основі один раз в два тижні у вівторок. Відправляється автобус о 6 ранку з вул. Головна (біля автовокзалу). Загальний час у дорозі складає 34-35 годин. Цей час є орієнтовним, оскiльки остаточний час прибуття залежить від швидкості проходження кордонів та заторів на дорозі. Розклад маршруту уточнюйте на сайті або за вказаними телефонами.

Переваги послуг від Reis.ua:

 • доступні та вигідні ціни на квитки Чернівці-Рим;
 • швидкість та легкість пошуку квитків;
 • безпечність та зручність поїздки;
 • наявність постійних знижок та регулярних акцій;
 • цілодобовий сервіс.

Плануєте подорож до Рима? Замовляйте дешеві квитки Чернівці-Рим на сайті он-лайн бронювання Reis.ua вже зараз!