Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Київ — Москва

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Квитки на автобус Київ - Москва і в зворотному напрямку

При плануванні поїздки, особливо в потрібному напрямку, яким є Київ - Москва, найбільш поширеними труднощами є покупка квитків. Відвідувати автовокзал доводиться за кілька місяців і немає гарантії, що з першого разу вийде купити необхідний проїзний документ на потрібну дату. Каси автовокзалу володіють не всією інформацією про перевізників, які здійснюють трансфер людей, а звертатися до перекупників і платити подвійну вартість квитка, звичайно ж, не хочеться. В цьому випадку можна самостійно шукати компанії, які здійснюють пасажирські перевезення, але це вимагає часу, а дуже часто час на підготовку поїздки обмежений. Он-лайн сервіс бронювання квитків «Рейс» надає можливість замовляти квитки на автобус з Києва до Москви і назад швидко і зручно, вибираючи оптимальний варіант. Для цього необхідно заповнити пункти призначення і вибрати дату. Через кілька секунд ви отримаєте список автобусів, що прямують з Києва до Москви - і зможете вибрати підходящий для себе. У списку рейсів відразу видно вартість квитка на кожен і, зорієнтувавшись по ній, можна переходити до більш докладного опису.

Вибираємо квиток на кращий автобус Київ - Москва

У детальному описі кожного рейсу ви знайдете інформацію про:

  • перевізника, що здійснюється трансфер;
  • маршрут, по якому курсує автобус з Києва в Москву із зазначенням ключових пунктів;
  • моделі автобуса;
  • пункти і час відбуття/прибуття рейсу;
  • наявность додаткового оснащення салону автобуса, де буде перераховано всі: система кондиціонування повітря, телевізор, Wi-Fi, біотуалет, побутові прилади (чайник, кавоварка) і т.д.

Отримання такої вичерпної інформації про транспортний засіб і рейс дозволить вам купить квиток на автобус з Києва в Москву і/або назад, забезпечивши бажаний рівень комфорту. На сторінці приведена також інформація про вільні місця, тобто ви можете самостійно вибрати місце, де будете їхати і забронювати квиток на нього, не покладаючись на вибір касира автовокзалу.

У базі даних сервісу он-лайн бронювання квитків «Рейс» завжди актуальна інформація по рейсах, про транспортні засоби та про ціни на квитки. При появі додаткових питань або потреби в підборі регулярного, найбільш підходящого автобуса, що прямував із Києва до Москви і/або назад, ви можете скористатися формою зворотного зв'язку або зазначеними номерами телефонів. Менеджери сервісу завжди допоможуть купити квитки на автобус, що йде з Києва в Москву, з урахуванням всіх побажань до рівня комфорту, до часу і пункту відправлення і т.д.

Для попереднього планування поїздки ви можете ознайомитися з розкладом автобусів/рейсів Київ - Москва, що дозволить більш чітко визначити день і час приїзду, а також час повернення.

Ми пропонуємо дешеві квитки на рейси Київ - Москва

Через роботу з транспортними компаніями безпосередньо, ціна на квитки виключає накрутку перекупників. Головною метою он-лайн сервісу «Рейс» є не просто продаж квитків он-лайн, що зручно, а й надання можливості всім бажаючим вигідно купувати квитки на автобус, який прямує з Києва в Москву або в іншому напрямку.

Поїздки на сучасних автобусах, незалежно від відстані, є найбільш популярними, адже вони обходяться дешевше, проходять в комфорті, а в процесі можна милуватися прекрасними пейзажами. З сервісом «Рейс» вони стануть для вас ще й простими в організації, адже ви можете в будь-який момент отримати вичерпну інформацію про всі рейси в будь-якому напрямку України і за кордон.

Якщо ви хочете мати впевненість, що поїдете в конкретний день з Києва в Москву і їхати будете з комфортом, то використовуйте всі переваги сервісу «Рейс»!