Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Вінниця — Краків

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Краків - культурний і історичний центр Польщі. Можна навіть стверджувати, що це друга столиця держави. Щорічно місто приймає понад мільйон туристів - стільки ж становить населення Кракова. Українці вибирають це місто не тільки для відпочинку та перегляду пам'яток. Сюди їдуть на роботу і навчання, в гості до родичів і в відрядження. Щоб дістатися дешево і з комфортом, слід купити квиток Вінниця - Краків на міжнародний автобусний рейс. Зробити це легше і зручніше через Інтернет, зокрема, за допомогою нашого он-лайн сервісу.

Розклад автобусів Вінниця - Краків

Жителям Вінниці дуже пощастило з великою кількістю міжнародних рейсів. Те ж стосується і автобуса Вінниця - Краків. Маршрут пролягає через кілька українських міст, а ці дві точки є лише відрізком довгого шляху з однієї країни в іншу.

Варіанти маршрутів:

  • Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Краків;
  • Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Ярослав - Жешув - Краків.

В даному випадку Вінниця та Краків не є відправною і кінцевою точкою. Ви купуєте квитки на автобус Вінниця - Краків, який прибуває до вашого міста з Києва або Херсона, а після Кракова слідує ще в кілька міст, серед яких: Катовіце, Ченстохова, Лодзь, Познань, Острава, Оломоуц, Брно, Прага.

Ви без проблем можете замовити квитки Вінниця - Краків на зручний рейс, в потрібний день і час. Наприклад, на автолайнер, що відправляється в обідній час і прибуває до Польщі рано вранці.

Вартість квитка Вінниця - Краків

Автобус за ціною дуже доступний - всього 650 гривень в одну сторону за одну людину. При цьому діють знижки для студентів за наявності карти AISIEC, а також для дітей та пенсіонерів.

Час в дорозі

Купуючи квитки Вінниця - Краків, зверніть увагу на тривалість поїздки. Залежно від обраного рейсу, час у дорозі може бути різним. Але зазвичай дорога займає близько 14-16 годин.

Комфортабельність автобусів

На цьому маршруті ви отримуєте стандартний набір зручностей: телевізор, кондиціонер, м'які зручні відкидаються сидіння.

Як замовити квитки на автобус Вінниця - Краків

Купівля квитків через он-лайн сервіс "Рейс" проходить швидко і просто:

  • Виберіть із запропонованого списку найбільш підходящий рейс до Кракова з вашого міста. Для цього задайте дату (можна також переглядати варіанти на кілька днів вперед). Внизу сторінки з'явиться коротка інформація, включаючи вартість.
  • Забронюйте місце. Наші послуги абсолютно безкоштовні. Щоб оформити бронь або відразу купити квиток, виберіть місце, далі натисніть кнопку "Забронювати / Купити". У формі, що з'явилася вкажіть особисті дані: ім'я та прізвище, тип квитка (дорослий, дитячий, студент, пенсіонер), контактний номер телефону та адресу електронної пошти). Обов'язково перевірте внесену інформацію.
  • Сплатіть квиток. Внесіть оплату за допомогою кредитної картки через систему LiqPay, куди вас перенаправляють при натисканні кнопки "Купити". Після оплати вам буде доступний квиток в електронному вигляді. Роздрукуйте його і готуйтеся до поїздки!

Ознайомтеся з актуальними квитками на автобус Вінниця - Краків прямо зараз!