Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Тернопіль — Вроцлав

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Квитки Тернопіль-Вроцлав: доступна вартість, швидкість бронювання

Найбільш популярним маршрутом у секторі міжнародних пасажирських перевезень лишається сполучення України з Польщею. Регулярний автобус Тернопіль-Вроцлав буде цікавий тим, хто прямує у напрямку Жешува, Тарнова, Кракова, Катовіце, Ополе, а також пасажирам, якi їдуть до Лешно, Познані, Гнезно, Бидгоща з пересадкою.

В порівнянні з вартістю залізничних та авіаквиткiв до Польщі, автобусні квитки Тернопіль-Вроцлав в рази дешевші, а відтак доступні більшій цільовій аудиторії пасажирів.

Прямий автобус Тернопіль-Вроцлав, котрий проїжджає через Львів, Краків та Ополе є чудовою альтернативою транзитному рейсу Хмельницький-Бидгощ, який у Вроцлаві робить одну з планових зупинок.

Місце посадки – тернопільський автовокзал по вул. Живова, 7; прибуття – на автовокзал по вул. Суха, 1, що у Вроцлаві. Час у дорозі, з урахуванням перетину україно-польського кордону, становить понад 10 годин, та може варіюватися від сезонної активності на маршруті.

Деталі подорожі, а також остаточні параметри мандрівки варто уточнити у компанії-перевізника або в пункті продажу квитків, щоб запланувати поїздку згідно намірів та не спізнитися по власних планах.

За допомогою он-лайн системи пошуку та бронювання квитків «РЕЙС», придбати проїзні документи на автобус Тернопіль-Вроцлав можна заздалегідь:

  • у доступному ціновому діапазоні;
  • у найбільш зручному для вас варіанті маршруту;
  • за безкоштовної інформпідтримки оператора.

Автобус  Тернопіль-Вроцлав: якість сервісу, гарантії від перевізника

Білети на автобус Тернопіль-Вроцлав є офіційним документом для комфортного проїзду пасажира iз гарантованим місцем у салоні. Аби уникнути неприємностей та мати надійні страхові гарантії від перевізника, купити квиток Тернопіль-Вроцлав варто лише у перевіреного он-лайн оператора. Кількість відгуків клієнтів системи бронювання «РЕЙС» доводить бездоганність її репутації, а отже, з вибором ви не помилилися!

У напрямку Вроцлава надають свої послуги такі ліцензовані трансферні фірми, як:

  • ПАТ «Тернопільське АТП-16127»;
  • ТзОВ «Каса «Люкс-Рейзен»»;
  • «Юніверс»;
  • WENCEL TOURIST і т.д.

Досвід пасажирських перевезень цих компаній підтверджений сертифікатами, тому пасажири, купуючи білети на автобус Тернопіль-Вроцлав за участі системи «РЕЙС», — з усіма європейськими гарантіями безпеки та комфорту подорожі.

Вартість квитка Тернопіль-Вроцлав формується у залежності від відстані маршруту та рівня зручностей автобуса (наявності кондиціонера, Wi-Fi, телевізора, холодильника, WC). Заощадити на поїздці до 30% можна, купуючи квиток за акційної пропозицією, яка традиційно висвічується у вікні розкладу автобусів Тернопіль-Вроцлав або на іншому актуальному для вас напрямку.

Комфортабельний автобус Тернопіль-Вроцлав: маршрут подорожі обираєте ви!

Адаптована навігаційна панель сайту reis.ua дозволяє здійснити моніторинг рейсів та придбати проїзний документ згідно дати і напрямку у кілька клiкiв комп’ютерною мишею. Для бронювання потрібно обрати автобус Тернопіль-Вроцлав. Ціна квитка вказується до кожного рейсу окремо, і у бік зростання не змінюється.

З питаннями замовлення квиткiв туди та назад, їх оплати і друку, а також пакету необхідних для перетину кордону документів, обмежень провозу багажу, ймовірних соціальних програм, страхових гарантій тощо варто звернутись до компетентної служби інформаційної підтримки пасажирів, котра працює у телефонному та он-лайн режимі.