Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Тернопіль — Варшава

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Недорогі квитки Тернопіль-Варшава: світ стає ближчим з системою бронювання «РЕЙС»!

Донедавна квитки Тернопіль-Варшава вважалися неймовірним дефіцитом та реалізовувались переважно компаніями-посередниками. Відтепер дістатись Польської столиці зручно на автобусі - без пересадок і переплат, замовивши квиток кількома маніпуляціями на комп’ютері і роздрукувавши бланк на звичайному принтері.

Пасажирське пожвавлення на заданому напрямку продиктоване зростаючої актуальністю маршруту. До Польщі прямують через:

 • роботу;
 • навчання;
 • справи бізнесу;
 • комерційну мету;
 • туристичний iнтерес.

Сьогодні купити квиток Тернопіль-Варшава не лише зручно, а й економічно доступно: регулярні автобусні маршрути з західного українського містечка відкривають мандрівникам численні можливості дістатися Польщі, Німеччини, Чехії, Австрії, Італії і т.д.

Традиційно, автобус Тернопіль-Варшава, який обладнано усіма побутовими зручностями (кондиціонером, біотуалетом, Wi-Fi, телевізором, холодильником тощо), курсує з центральної автостанції по вул. Живова, 7. Прибуває - на автовокзал «Західний» по вул. Ялея Єрозолімського, 144 у Варшаві. Загальна тривалість подорожі – близько 10 годин.

Замовляємо квитки на автобус Тернопіль-Варшава заздалегідь

Придбати білети на автобус Тернопіль-Варшава з урахуванням маршруту можуть також транзитні пасажири, які прямують до Любліна або далі від Варшави — до Відня, Берліну, Мюнхену і т.д.

В порівнянні з ціною залізничних та авіаквитків, вартість квитка Тернопіль-Варшава в рази дешевша саме в автобусному варіанті (близько 500 грн.), що задовольнить прибічників бюджетних поїздок, а  особливо — студентів.

Автобус Тернопіль-Варшава, маршрут якого може змінюватись відповідно до сезону, відповідає усім стандартам безпеки міжнародних перевезень. Свої послуги надають компанії з багаторічним досвідом курсування країнами Західної Європи, серед яких безумовний лідер - ПАТ «Тернопільське АТП-16127».

Попри вигідну ціну, кожного пасажира, звісно, цікавить додаткова можливість зекономити. Клієнти системи он-лайн бронювання проїзних документів «РЕЙС» можуть скористатися «хот»-пропозицією: тоді ціна на автобус Тернопіль-Варшава буде ще дешевшою! Отож, слідкуйте за інформацією на сайті reis.ua.

Розклад автобусів Тернопіль-Варшава доступний для моніторинга кожному пасажиру – он-лайн або у телефонному контакті з колл-центром. Для зручності та надійності подорожі, варто забронювати квитки туди та назад, заощадивши не лише грошi, а  час.

Дешеві квитки на автобус Тернопіль-Варшава – без ризиків та передплат

Клієнти он-лайн системи бронювання квитків «РЕЙС» мають додаткові вигоди: вони безкоштовно отримують усю необхідну інформацію, яку варто знати пасажиру міжнародного класу. Для тих, хто бронює квитки Тернопіль-Варшава, за необхідністю, пропонуємо звернутися до служби інформаційної підтримки. Через запит на сайті або у телефонному режимі вам пояснять:

 • які документи необхідно мати для перетину кордону;
 • як підтвердити та роздрукувати квиток;
 • які соціальні програми діють на маршруті;
 • які норми провезення багажу і т.д.

Професійна компетентність, прозорий механізм моніторингу, володіння потужною базою даних по міжнародним пасажирським перевезенням, плідна співпраця з надійними перевізниками, цілодобова доступність інформації на сайті, численні позитивні відгуки клієнтів – все це доводить, що reis.ua  займає першi мiсця популярностi з-поміж інших систем продажу квитків!