Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Рівне — Краків

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Дешеві квитки Рівне-Краків: щасливої подорожі з системою бронювання «РЕЙС»!

Ще кілька років тому придбати недорогі квитки Рівне-Краків було надто проблематично. Споживацький попит на дешеві проїзні документи до Польщі обумовлено розширенням спектру контактів між двома країнами: до потужного адміністративного центру у Малопольському воєводстві їдуть на роботу, навчання, у справах комерції, в гості до друзів.

Автобус Рівне-Краків – ідеальний спосіб дістатися Польщі недорого і в цілковитому комфорті. Купити квиток Рівне-Краків на рейс, що стартує з Житомира, Полтави або Києва, можна у межах 450-750 грн. В порівнянні з вартістю авіабілетів та проїзних документів на потяг, ви зекономите чимало коштів.

Вартість квитка Рівне-Краків з гарантованим місцем у салоні може бути зменшеною до 50%, якщо скористатись «хот»-пропозицієї від системи бронювання «РЕЙС». Прозорий моніторинг маршрутів, вибір компанії-перевізника, страхові гарантії, технічно-побутові зручності у салоні автобусу – все це зробить вашу мандрівку комфортною та безпечною: від планування подорожі до прибуття на кінцеву зупинку.

Білети на регулярний автобус Рівне-Краків: обираймо маршрут з максимальною вигодою!

Автобус Рівне-Краків вирушає з традиційного місця посадки пасажирів - автостанції, що по вул. Київській, 40 у Рівному. Прибуття – на автовокзал, що по вул. Босацька, 18 у Кракові. Загальна тривалість подорожі коливається в межах 11-15 годин і остаточно залежить від швидкості перетину кордону.

Дешеві білети на автобус Рівне-Краків пропонують ліцензовані фірми-перезвізники, серед яких ФОП «Паславський Я. А.», «MUSIL TOUR». Згідно вимог міжнародних перевезень пасажирів, автобуси обладнані необхідними зручностями:

  • кондиціонером;
  • телевізором;
  • холодильником;
  • WC і т.д.

Комфортабельний автобус Рівне-Краків, маршрут якого прямує через Дубно, Броди, Львів, Перемишль, Ярослав, Жешув, Тарнув, буде актуальний для транзитних пасажирів, кінцева мета яких – Катовіце, Ополе, Вроцлав.

Остаточні дані про місце та час відправлення/прибуття рейсу дізнавайтесь у компанії-перевізника або в службі інформаційної підтримки на reis.ua, щоб раціонально спланувати подорож та не спізнитись на посадку.

Рівне-Краків: автобус, ціна, страхові гарантії

Вартість квитка Рівне-Краків є остаточною, тож не може бути збільшеною. У ціну білета включені усі необхідні подорожні збори, тому пасажир нічого не доплачує. Купувати проїзні документи у неліцензованих компаній та на сумнівних ресурсах – небезпечно. Офіційні перевізники гарантують повний пакет страхових зобов’язань, тоді як анонімні фірми таких юридичних сторін уникають.

Розклад автобусів Рівне-Краків завжди можна уточнити на сайті reis.ua. Зареєструйтесь у особистому клієнтському кабінеті — і майте змогу моніторити маршрути, бронювати та купувати квитки з будь-якої точки виходу в Інтернет.

У процесі підготовки до міжнародної подорожі, уважно перевірте наявність діючого закордонного паспорту з візою відповідного зразка. Для перетину кордону з Єврозоною встановлено певні правила, про які вам люб’язно розповість оператор нашого колл-центру.