Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Полтава — Краків

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Квитки Полтава-Краків: зручне бронювання, найдешевші ціни, європейський сервіс

Завдяки розвитку міжнародних відносин з країнами-сусідами, співвітчизники отримали унікальні можливості для дешевого та комфортного туризму. Дістатися Польщі напряму відтепер можуть і мешканці Полтавщини: недорогі квитки Полтава-Краків доступні не лише тим, хто їде до Європи у справах комерції, а й студентам, заробітчанам, приватним туристам, тим, хто прагне поблукати мальовничими вуличками польського містечка з родиною на вихідних.

Регулярний автобус Полтава-Краків – найдоцільніший варіант бюджетного трансферу. В порівнянні з вартістю авіабілетів та проїзних документів на поїзд, купити квиток Полтава-Краків можна усього за  1100 грн, а отже — непогано зекономити!

Знижена до 50% вартість квитка Полтава-Краків доступна клієнтам он-лайн системи бронювання «РЕЙС». «Гарячі» пропозиції – чудова нагода заощадити, відтак, реєструйтесь та бронюйте квитки з максимальною вигодою для себе!

Бездоганність іміджу компанії-перевізника – гарантія вашої безпеки під час подорожі. На одному з найпопулярніших маршрутів задіяні лише офіційні сегментні компанії, безумовним лідером з-поміж яких вважається «MUSIL TOUR».

Квитки на автобус Полтава-Краків: прозорий моніторинг усіх пропозицій

Комфортабельний автобус Полтава-Краків вирушає з автовокзалу, що по вул. Великотирновська, 7, а прибуває на автовокзал по вул. Босацька, 18, пл. G9-G12. Загальний час у дорозі – близько 23 годин. Остаточні дані маршруту (час та місце відправлення\прибуття, тривалість зупинок, перелік зручностей у салоні) варто уточнити у оператора або в компанії-перевізника.

Автобус Полтава-Краків – маршрут, який буде цікавий також транзитним пасажирам. На шляху слідування вас зустрінуть такі міста, як:

 • Лубни;
 • Пирятин;
 • Бориспіль;
 • Київ;
 • Житомир;
 • Рівне;
 • Львів;
 • Жешув.

Далі, згідно маршруту, автобус прямує до Катовіце, Острави, Оломоуца, Брно, Праги. Отож, у вас є можливість побачити Європу за невеликі гроші та з комфортом! Під час подорожі пасажирів міжнародного лайнеру забезпечують необхідним рівнем зручностей у салоні: до ваших послуги – кондиціонер, телевізор, біотуалет і т.д. У м’якому розкладному кріслі ви відчуєте себе цілковито безпечно. Порядковий номер місця обирає пасажир під час бронювання квитка або уточнює при посадці в автобус.

Безпечна подорож з Полтави до Кракова – комфортабельний автобус зі зручностями

Досвідчені туристи білети на автобус Полтава-Краків бронюють заздалегідь та в обидва напрямки. Будь-яку базову та додаткову інформацію завжди можна дізнатись в колл-центрі або написавши запит у відповідній формі на reis.ua. Розклад автобусів Полтава-Краків сформовано на основі попиту пасажирів та може бути змінено або доповнено новими маршрутами, в залежності від сезонної активності.

Переваги замовлення квитків за системою «РЕЙС» клієнти відчувають на усіх етапах отримання послуги. Зручність бронювання, оплати та друку квитків сприяє ефективності підготовки пасажира до подорожі.

У відповідній графі сайту ви отримуєте всю необхідну інформацію щодо маршруту: Полтава-Краків, автобус, ціна. Для здійснення поїздки у зону Шенгенської угоди — переконайтесь у наявності діючого закордонного паспорту та відкритій у ньому візою.

Можливо вас зацікавить