Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Львів — Вроцлав

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Вроцлав - польське місто, до якого їдуть навчатися безліч студентів з України та інших країн Східної Європи. Це також важливий транспортний вузол та одне з найбільших міст Польщі. Вроцлав розташований на 12 островах, через які перекинуто безліч мостів. Разом з гарними парками вони надають місту особливого шарму. Перевага Вроцлава - локалізаця подалі від транзитних трас. Але міжнародні автобуси все одно легко дістаються міста. 

Завдяки нашому сервісу “Рейс”, замовити квитки Львів - Вроцлав можна не виходячи з дому чи офісу. Сайт надає інформацію про ціни, час, місце віправлення та прибуття автобусу, кількість вільних місць, дає змогу обрати компанію-перевізника, забронювати та купити квиток Львів - Вроцлав за найвигідніщою вартістю. Ви економите час та гроші. 

Місце відправлення та розклад автобусів Львів - Вроцлав

Автобуси відправляються зі Львівського автовокзалу по вулиці Стрийській, 109, а також з вулиці Кузневича, 2  та з залізничного вокзалу на Двірцевій площі у різні дні тижня. Час відправлення: ранок (наприклад, 6:00), обід (наприклад, 15:30), вечір (наприклад, 19:15). Час у дорозі складає близько 10-14 годин. 

Львів - Вроцлав: квитки на автобус за найкращою ціною

Вартість білетів на автобус Львів - Вроцлав складає близько 450-700 гривень. Точна ціна залежить від різних факторів: комфортабельності автолайнера, тривалості подорожі, дати, перевізника та інших чинників. Якщо ви хочете придбати квитки подешевше, краще зробити це заздалегідь. Ви отримаєте змогу скористатися вигідними спецпропозиціями від компаній-перевізників, отримати пільгу (діє для дітей, студентів та пенсіонерів). Та навіть квиток за повною вартістю обійдеться вам дешевше, ніж переліт на літаку. 

Квитки Львів - Вроцлав: рівень комфорту

Автобус Львів - Вроцлав проходить довгий маршрут. Тому перевізники заздалегідь подумали про те, як зробити подорож якнайзручнішою для пасажирів. Автолайнери облаштовані біо-туалетами, кондиціонерами, відео- та аудіо-системами, кухнею, міні-баром, сидіннями, що розкладаються, телевізорами. Протягом усієї поїздки пасажирам пропонують гарячі напої та воду. 

Бронювання білетів на автобус Львів - Вроцлав на сайті “Рейс”

Подорожі до Польші з України користуються значним попитом. Навчання, бізнес-відрядження, екскурсії - все це доступно завдяки превізникам. Вартість квитка Львів - Вроцлав є чистою, без націнок та комісій за користування он-лайн сервісом. Це наче ви придбали білет у касі автовокзалу, але вам не треба нікуди їхати. Ми працюємо над зручністю, легістю та швидкістю бронювання місць в автобусі через мережу. Тому не дивно, що нашими клієнтами стало вже безліч українців, які подорожують за кордон. 

Яку інформацію надає оператор нашого центру?

Виникли питання? Отримайте довідку про:

 • графік руху автобусів;
 • вартість квитка;
 • акції та наявність пільг;
 • умови бронювання;
 • тривалість подорожі;
 • маршрут поїздки;
 • місце відправлення та прибуття;
 • інші дані, що вас цікавлять. 

Грамотно бронюємо квиток у он-лайн режимі!

Як забронювати місце чи придбати білет через сервіс “Рейс”? Все дуже просто! Оберіть маршрут подорожі (у нашому випадку це Львів - Вроцлав), внесіть дані у спеціальну форму (дату подорожі, кількість пасажирів тощо) та здійсніть пошук за зазначеною інформацією. Серед кількох представлених варіантів оберіть той, що підходить вам якнайкраще та здійсніть покупку чи бронювання квитка. Більше інформації отримайте у наших менеджерів.

Почніть пошук квитків просто зараз! Послуга безкоштовна!