Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Львів — Катовіце

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Швидке бронювання квитків на автобус Львів-Катовіце

Катовіце - порівняно молоде місто в Польщі, яке вважається головним центром вугольної промисловості в країні. Незважаючи на всій вік, Катовіце славиться неповторними пам’ятками, особливо Силезським театром, Дворцем Гольдштейнів, цікавими музеями, соборами та костьолами. Саме тут постійно проходять різноманітні музичні фестивалі та концерти, які ваблять молодь з різних куточків світу. 

До Катовіце можна потрапити літаком, залізницею або автобусом. Звичайно, найшвидшим варіантом є літак. Крім того, Катовіце має свій власний аеропорт, який, зазвичай, виступає в якості перевалочного пункту для багатьох туристів, які направляються в Європу. Але найбільш доступнішою та економічною залишається подорож на автобусі. Он-лайн система бронювання  Reis.ua пропонує швидко та вигідно купити квиток на автобус Львів-Катовіце.

Дешеві квитки на автобус Львів-Катовіце

Регулярні автобусні рейси Львів-Катовіце курсують з автовокзалу по вулиці Стрийська, 109 кожної п'ятниці. Орієнтовний час у дорозі складає 9 годин. Тривалість поїздки залежить від швидкості проходження митниці та наявності заторів на дорозі. 

Квиток на автобус Львів-Катовіце коштує 400 грн. Будьте уважними, бо на вартість квитка Львів-Катовіце впливає сезон поїздки, наявність знижок та діючі акції, з якими ви можете ознайомитися більш детальніше в розділі “НОТ-рейси”. Право на знижку мають діти віком до 12-ти років, студенти (за наявності студентського квитка) та пенсіонери. Уточнити час відправки та розклад автобусів Львів-Катовіце можна на сайті або у операторів колл-центру. 

Як вигідно та швидко купити квитки Львів-Катовіце на Reis.ua?

Система он-лайн бронювання Reis.ua надає можливість завчасно  спланувати свою подорож та замовити квитки Львів-Катовіце на потрібні дати. Достатньо лише зайти на сайт та заповнити просту он-лайн форму, в якій вказати пункти відправлення та прибуття, а також конкретну дату виїзду або проміжок часу. Далі автоматизована система запропонує можливі варіанти, з яких ви маєте обрати підходящий. Перед вами з’явиться наступна інформація:

  • назва компанії-перевізника;
  • повний маршрут руху;
  • час і місце відправлення;
  • час і місце прибуття;
  • інформація про автобус (марка, вік,  тощо);
  • перелік зручностей;
  • детальна схема автобусу, на якій ви маєте відмітити бажанi місця.

Після того, як ви обрали місце, вам лишається вказати свої персональні дані та забронювати або оплатити квитки на автобус Львів-Катовіце. Вся процедура забере не більше п'яти хвилин.

Купуючи білети Львів-Катовіце, ви можете бути впевнені у комфорті та безпеці. Всі автобуси відповідають європейським стандартам, обладнані зручними кріслами, системою кондиціювання, біотуалетом, телевізорами тощо. 

Подорожуйте з комфортом — замовляйте квитки на Reis.ua!