Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Луцьк — Варшава

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Бюджетна подорож до столиці Польщі: недорогі квитки Луцьк-Варшава

Однією з найдоступніших європейських держав для українців лишається Польща. Міцні культурні та соціально-економічні зв’язки з країною-сусідом формувались протягом століть. У напрямку столиці Польщі щоденно вирушають десятки комфортабельних рейсів з Києва, Львова, Рівного і т.д.  Дістатись з Луцька до Варшави — не проблематично, якщо скористатись доступними видами транспорту. На відміну від авіаційних та залізничних, автобусні квитки Луцьк-Варшава коштують недорого – у діапазоні 450 грн.

Прямий автобус Луцьк-Варшава буде цікавий для широкої аудиторії пасажирів. До історичного центру Польщі — міста з потужним архітектурним, промисловим, культурним потенціалом — вирушають на навчання, по роботі, у справах комерції, в гості до рідні, на шопінг.

Комфортабельний автобус Луцьк-Варшава оснащений:

 • кондиціонером;
 • телевізором;
 • холодильником;
 • біотуалетом.

Ідеальний варіант для бюджетного туризму, зокрема, на вихідні. Недорогі білети на регулярний автобус Луцьк-Варшава доступні для сімейної подорожі, корпоративних поїздок, шкільних та студентських груп.

Цікава пропозиція від системи-бронювання квитків «РЕЙС» дає можливість купити квиток Луцьк-Варшава зі знижкою до 50%, відтак, уважно слідкуйте за інформацією про «гарячі» рейси на головній сторінці нашого сайту.

Маршрут Луцьк-Варшава: автобус, ціна, особливості мандрівки

Давно планували поблукати вуличками польської столиці? Маєте комерційні справи у одному з найкрупніших річкових портів на річці Вісла? Тоді мерщій бронюйте квитки на автобус Луцьк-Варшава! Усього 9-11 годин комфортної мандрівки – і ви у центрі Мазовецького воєводства!

Послуги міжнародних пасажирських перевезень надають лише ліцензовані трансферні фірми. З компаніями, які не мають права трансферу до країн ЄС, система бронювання квитків «РЕЙС» не співпрацює. Автобус Луцьк-Варшава – маршрут, який реалізовують:

 • ФОП «Калуженов В.В.»;
 • «VISITOR»;
 • «ТзОВ Каса «Люкс-Рейзен»» та ін.

Місце відправлення – автостанція по вул. Конякіна, 39 у Луцьку, прибуття –автостанція «Центральна» по вул. Маршалковській у Варшаві.

Точні дані про перевізника додаються до загальної інформації у вікні бронювання квитків на reis.ua. Параметри відправлення\прибуття маршруту варто уточнити у оператора транспортної компанії або у нашому колл-центрі.

Переваги придбання квитків на reis.ua

Вивчаючи розклад автобусів Луцьк-Варшава, зверніть увагу на маршрут слідування. Їх варіанти дозволяють спланувати свою мандрівку з максимальною вигодою для себе. Транзитні пасажири, які прямують від Варшави до Плонська, Ельблонга, Гданська, Гдині, також зацікавляться пропозиціями від reis.ua.

Інформацію про вартість квитка Луцьк-Варшава для студентів, а також про:

 • пакет необхідних документів для перетину кордону;
 • умови перевезення багажу;
 • технологію оплати та друку проїзних документів люб’язно надасть оператор нашої служби підтримки.

Економте гроші та час з надійною системою попереднього бронювання. Замовляйте квитки туди та назад – і насолоджуйтесь комфортною мандрівкою!