Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Луцьк — Щецін

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Доступні та вигідні ціни на квитки Луцьк - Щецін

Майже на кордоні Польщі з Німеччиною знаходиться місто Щецін, яке користується попитом серед туристів з усього світу. Щецін вабить своїм неймовірним та величезним портом, який розмістився на місці впадання річки Одри в Щецинську затоку, а також своєю багатовіковою історією та репутацією одного з найбільш зелених міст країни. В Щеціні є на що подивитися: відомий Штетинський замок, дивовижна башта Бісмарка, неповторні Королівські ворота, безліч цікавих музеїв, соборів, які здатні вразити кожного. 

Потрапити до Щеціна можна літаком, залізницею або автобусом. Для тих, хто бажає дістатися цього чарівного міста швидко, з комфортом і при цьому зекономити, існує система он-лайн бронювання Reis.ua, яка пропонує дешеві квитки на автобус Луцьк - Щецін. Найбільш популярним часом для подорожі в Щецін є період з травня по вересень. В будь-якому разі, треба завчасно бронювати або купувати квитки, щоби в останній час не лишитися без нього.

Розумнi ціни на квитки Луцьк - Щецін

Доступні ціни на квитки Луцьк - Щецін дозволяють повноцінно насолодитися комфортною поїздкою, побачити багато дивовижних пейзажів та побувати в різних цікавих місцях і при цьому значно зекономити кошти. Через день з автостанції по вулиці Конякіна, 39 (Луцьк) відправляються регулярні автобусні маршрути до Щеціна. Загальний час у дорозі складає приблизно 20 годин. Тривалість поїздки залежить від наявності заторів, швидкості проходження митниці. 

Вартість квитка Луцьк - Щецін складає 800 грн. Основними факторами, які впливають на ціну білета є:

  • сезон поїздки;
  • компанія-перевізник;
  • місце відправлення та прибуття;
  • наявність знижок;
  • діючі акції (з якими можна ознайомитися в розділі “НОT-рейси”).

Зазвичай, право на знижку мають діти віком до 12 років, студенти та пенсіонери. Наявність знижок та розклад автобусів Луцьк - Щецін уточнюйте на сайті або за вказаними телефонами.

Як скористатися он-лайн сервісом Reis.ua?

Купити квиток Луцьк - Щецін дуже легко, завдяки сервісу он-лайн бронювання Reis.ua. Сама процедура забере не більше п’яти хвилин. 

Достатньо завітати на сайт, заповнити просту форму, в якій треба вказати місто відправлення та прибуття, конкретну дату виїзду або проміжок часу. Після цього система запропонує можливі маршрути, з яких вам треба обрати найоптимальніший. На схемі автобуса вкажіть місце, яке ви бажаєте забронювати, заповніть таблиці з персональними даними, оплатіть i квиток на автобус Луцьк - Щецін вже у вашій кишені!

Не зволікайте, замовляйте вже зараз на Reis.ua!