Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Луцьк — Гданськ

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Дешевий автобус Луцьк-Гданськ: ціна, переваги бронювання он-лайн

Балтійське узбережжя сусідньої Польщі стає більш  доступним із Західної України, якщо придбати квитки Луцьк-Гданськ. Неймовірно вражаюча мандрівка тривалістю до 20 годин не залишить байдужими жодного з подорожуючих. Автобус Луцьк-Гданськ – це ваша нагода помилуватись живописними краєвидами польської «столиці бурштину», насолодитись європейським комфортом у салоні, відчути усі переваги бюджетного трансферу.

Ціна квитка на регулярний автобус Луцьк-Гданськ коливається у межах 950 грн, що в рази дешевше авіаквитків та проїзних документів на поїзд. Дістатися вузлового портового міста Польщі можна ще дешевше, якщо скористатись бонусною пропозицією: вартість квитка Луцьк-Гданськ на «хот»-рейс із знижкою до 50% - реальна. Уважно стежте за графіком на головній сторінці reis.ua, реєструйте особистий кабінет клієнта — та плануйте мандрівку Європою у зручний, безпечний, економічно вигідний спосіб.

Комфортабельний автобус обладнаний за останнім словом техніки. У салоні є кондиціонер, телевізор, біотуалет і т.д. Гарантом безпеки виступає фірма-перевізник, яка надає послуги згідно ліцензії міжнародного зразка. Наразі на маршруті присутні такі компанії, як «ФОП Калуженов В.В.» та «VISITOR». Якість перевезень підтверджена відгуками клієнтів.

Квитки Луцьк-Гданськ: безпечна і комфортна подорож з системою «РЕЙС»!

Перш ніж бронювати білети на автобус Луцьк-Гданськ, пасажиру варто зосередитись на важливій інформації:

  • посадка розпочинається, згідно розкладу, на автостанції, що по вул. Конякіна, 39 у Луцьку; прибуття — на автостанцію по ul. 3 Maja, 12 у Гданську (уточнити у перевізника);
  • купити квиток Луцьк-Гданськ вигідно туди та назад, заощадивши і гроші, і час;
  • на маршруті ймовірна пересадка у Варшаві, яка не завдасть жодних нерзучностей.

Автобус Луцьк-Гданськ – маршрут, який курсує із Сум та Чернігова через Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Люблін, Варшаву, Плонськ, Оструду, Ельблонг і далі до Гдині.

Графік руху автобусу може змінюватись, в залежності від сезону, інновацій маршруту з боку перевізника, тому радимо уточнювати базові параметри мандрівки у переддень від’їзду.

Купувати квитки на міжнародні рейси у сумнівних трансферних фірм небезпечно. Офіційний квиток є вашим юридичним гарантом на випадок страхової події, тоді як подорож із нелегітимним перевізником позбавляє пасажира численних прав.

Розклад  автобусів Луцьк-Гданськ завжди можна дізнатись на сторінці сайту он-лайн системи "РЕЙС". Інформацію щодо пакету документів для перетину кордону, умов перевезення багажу, соціальних знижок для студентів, марки автобуса та переліку зручностей у салоні надасть оператор колл-центру, зв’язатись з яким зручно у телефонному режимі або за допомогою запиту на сайті.