Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Київ — Вроцлав

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Квитки на автобус Київ-Вроцлав

Автобусний рейс Київ-Вроцлав є одним з найбільш затребуваних маршрутів у туристів, представників науки і освіти, бізнесменів, студентів. Вроцлав - четвертий за величиною населений пункт в Польщі, що здобув світову популярність як місто зелених парків, витончених мостів, прекрасних готичних соборів і пам'ятників середньовіччя.

Тут знаходиться кафедральний собор Іоанна Хрестителя, побудований в 1000 році, унікальний японський парк, знамениті польські пивоварні. Квитки з Києва до Вроцлава купують родичі і друзі, які проживають в сусідніх країнах. Місто розташоване на двох берегах річки Одри, що утворює безліч звивистих каналів і заплав.

Інформація про квитки на рейс Київ-Вроцлав

Сайт reis.ua надає можливість купити квитки Київ-Вроцлав, пропонуючи зручну схему пошуку і бронювання. Відвідувачам порталу доступна наступна інформація:

  • розклад руху автобусів (час відправлення, прибуття);
  • марка і рік випуску транспортного засобу;
  • схема розташування місць;
  • рівень комфортності (наявність кондиціонера, телевізора);
  • найменування перевізника.

На сторінці пошуку вказані вільні місця (відзначені зеленим кольором), що дозволяє покупцеві правильно зорієнтуватися при покупці квитків з Києва до Вроцлава або проміжні населені пункти. Деталі кожного маршруту можна дізнатися максимально докладно.

Система замовлення квитків до Вроцлава

На головній сторінці reis.ua треба заповнити дві графи - місто відправлення і кінцевий пункт. Тут же вказуються дати від'їзду-прибуття (можна купити квитки на автобус Київ-Вроцлав в одну або обидві сторони). Після заповнення даних, замовник побачить всі актуальні маршрути в потрібному напрямку. Автобуси проходять через Перемишль, Ярослав, Жешув, Тарнув, Краків, Катовіце, Ополє. Залежно від схеми маршруту, Вроцлав може бути кінцевим пунктом, або проміжною зупинкою.

У пасажирських перевезеннях задіяно автобуси марки Van Hool T-916 ASTRON, Setra 315 і ін .. Регулярні рейси заплановані через день, час відправлення - пізнього вечора (23:15), час в дорозі - трохи менше доби (прибуття, орієнтовно, о 19:35).

Комфортабельність проїзду

Тривалі маршрути особливо важко переносяться в літній сезон, коли температура повітря перевищує 28-30 градусів за Цельсієм. Наявність кондиціонера є необхідною умовою комфортного переїзду. Охолоджуюча техніка працює безперервно, якщо в цьому є необхідність. Показ кінофільмів скрашує довгий шлях, роблячи поїздку більш приємною і невимушеною.

При виборі квитків на автобус Київ-Вроцлав, звертайте увагу на рік випуску ТЗ і марку, розташування вільних сидінь. Чим раніше здійснюється бронь, тим більше пропозицій - тим легше вибрати зручні місця.

Місце відправлення вказано в додатковій інформації - Центральний автовокзал (проспект Науки, 1/2), або проспект Перемоги, 142, АС «Дачна». Прибуття - PKS Peron, XII ul. Sucha, 4, Вроцлав.

Вартість квитків

На сайті вказана актуальна вартість квитків на автобус Київ-Вроцлав. На даний момент ціна проїзду варіює в діапазоні 750-800 гривень. Додатковий багаж оплачується окремо - розцінки провезення поклажі визначає перевізник (у середньому, це 1 євро/кг). На рейс Київ Вроцлав ціна залежить від комфортабельності автобуса, часу в дорозі, поточної вартості палива.

Сервіс «Рейс» містить повну інформацію про послуги перевізників, надаючи можливість придбати квитки на автобус в будь-якому напрямку за конкурентними цінами. На бронювання місць буде потрібно мінімум часу - всього пару хвилин необхідно приділити оформленню замовлення. На сторінці «Hot рейс» розміщені оголошення про наявність вигідних пропозицій на найближчі рейси.