Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Київ — Люблін

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Квитки по маршруту Київ-Люблін

Квитки на автобус Київ-Люблін затребувані в будь-який сезон. Мальовничий польське місто привертає увагу туристів - тут збереглося багато пам'яток середньовіччя, працюють затишні кафе, де можна покуштувати свіже пиво, оцінити чудовий смак національних страв. Між Києвом і Любліном встановлені міцні гуманітарні та комерційні зв'язки. Недовгий комфортний шлях, доступна вартість квитків, якісне обслуговування пасажирів на протязі всієї поїздки визначили популярність цього напрямку.

З'їздити до Любліна на вихідні - відмінний вибір для короткочасного відпочинку. Подорож на літаку не всім по кишені, до того ж погодні умови можуть затримати рейс, а процедури реєстрації та огляду занадто стомлюючі, особливо для тих, хто збирається в дорогу з дітьми. Комфортабельні автобуси Київ-Люблін відправляються раз в три дні, при цьому покупці отримують можливість придбати квитки в одну або обидві сторони не виходячи з дому. Для оформлення замовлення знадобиться всього кілька хвилин

Інформація про рейси

Ви плануєте купити квиток Київ-Люблін? Заходьте на сайт «Рейс», заповнюйте форму он-лайн, вказавши бажаний час від'їзду і повернення. Перед вами з'явиться інформація про всі автобусні маршрути, які здійснюються авторитетними перевізниками. На сторінці висвітяться схеми розташування місць в автобусі: червоним кольором відзначені викуплені квитки, зеленим - вільні місця, які можна бронювати. Перевезення пасажирів за цим маршрутом здійснює компанія Euroclub, в розпорядженні якої перебувають автобуси марки Mersedes-Benz Tourismo та ін ..

Розклад автобусів Київ-Люблін складався з урахуванням побажань туристів. Відправлення здійснюється в 16:00 від АС «Київ» (вул. Симона Петлюри), прибуття в кінцевий пункт (орієнтовно) о 04:30. У кожному транспортному засобі є кондиціонер, телевізор, а в деяких автобусах - холодильник і WC.

Додаткові послуги

Менеджери он-лайн сервісу «Рейс» надають допомогу у виборі квитків на автобус Київ-Люблін всім, хто вагається з оформленням замовлення, або бажає отримати додаткову інформацію про перевізника, ціни, умови проїзду, зупинках. Люблін - проміжний пункт прибуття маршруту Київ-Лодзь. Автобус проходить через Рівне, Житомир, Луцьк, Ковель.

Цінові пропозиції

Он-лайн сервіс «Рейс» дає можливість купувати недорогі квитки Київ-Люблін з наданням докладної інформації про майбутню поїздку. Переваги оформлення замовлення на сайті:

  • достовірність відомостей по маршрутах;
  • зручна система пошуку квитків;
  • опис умов рейсу (марка автобуса, додаткові послуги);
  • можливість звернутися до менеджера за допомогою в будь-який час;
  • справедливі ціни (без накруток і комісії).

Сайт пропонує додаткову послугу - «гарячий рейс», де можна замовити квитки на поточні напрямки за зниженою вартістю. Дуже вигідна пропозиція для тих, хто прагне максимально скоротити витрати на поїздку.

Транспортні компанії, які здійснюють перевезення пасажирів в Європу, постійно поліпшують умови поїздки, оснащуючи автобуси новими кондиціонерами кава-машинами, телевізорами. Тим, хто вирушає в дорогу з великим багажем, доведеться заплатити за додатковий вантаж, з розрахунку 1-1,5 євро за 1 кг. Середня вартість квитків Київ-Люблін - 650 гривень.

Подорожі стають все більш приємними і легкими. На он-лайн ресурсі «Рейс» враховуються побажання пасажирів, пов'язані з організацією бронювання квитків, тому сервіс отримав таку високу оцінку серед численних користувачів!