Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Київ — Гданськ

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Недорогі квитки Київ-Гданськ: доступна Польща для туризму та бізнесу

Доступність турів до Західної Європи вже не дивує українського споживача. Квитки Київ-Гданськ завжди актуальні для тих, хто прямує на Балтійське узбережжя Польщі у справах бізнесу, в гості до рідних, на роботу, навчання або відпочинок.

Неймовірно колоритне місто – один з вузлових портів північної Європи. Розвиненість промисловості, туристичний потенціал, потужні рекреаційні ресурси, насиченість соціально-побутової інфраструктури мотивують щорічне підвищення пасажирської активності у заданому напрямку. На відміну від літака та потяга, автобус Київ-Гданськ – ідеальна можливість дістатися кінцевої зупинки за невелику ціну, з комфортом та безпечно!

Білети на автобус Київ-Гданськ коштують приблизно 1100 грн. У вартість проїзного документу входять:

  • гарантоване пасажиру місце у салоні,
  • користування зручностями (кондиціонером, біотуалетом, телевізором і т.д.);
  • страхування.

Регулярний автобус Київ-Гданськ вирушає з автовокзалу, що по вул. С. Петлюри, 32 в Києві, а прибуває на зупинку MPK по вул. 3 Травня, 12 у Гданську. Час у дорозі – близько 22 годин, отож, приготуйтесь до неймовірно вражаючої та цікавої подорожі. Остаточні дані щодо часу та місця відправлення/прибуття варто уточнити у перевізника.

Київ-Гданськ: автобус, ціна, процедура придбання квитків

Давно мріяли про бюджетну подорож до «польського Амстердаму»? Прагнете поблукати мальовничими вуличками, щедро «уквітчаними» будинками з червоними череп’яними дахами? Тоді мерщій дізнавайтесь про вартість квитка Київ-Гданськ та бронюйте місце у салоні на бажану дату!

Заощадити на подорожі до 50% від ціни проїзного документу можуть клієнти он-лайн системи бронювання «РЕЙС». За «хот»-пропозицієї Європа стає для вас більш доступною. Ймовірно, ви захочете купити квиток Київ-Гданськ, аби дорогою відвідати:

  • Люблін;
  • Варшаву;
  • Торунь;
  • Бидгощ.

Автобус Київ-Гданськ, маршрут якого стартує з Чернігова або Сум і прямує аж до Гдині, буде актуальний для транзитних мандрівників, кінцева мета яких – країни Балтії, Скандинавії, Північної Європи.

Для зручності, бронюйте квитки туди й назад – така послуга доступна на reis.ua. Дотримуйтесь вказівок формуляру замовлення, й плануйте свою подорож чітко за датою, мапою та бюджетом. Дешеві квитки – чудова нагода для колективних та сімейних мандрівок!

Дешеві білети на автобус Київ-Гданськ: попереднє бронювання без ризиків

Розклад автобусів Київ-Гданськ доволі зручний. Будьте уважні, під час сезонної активності та в переддень свят маршрут може змінюватись і доповнюватись новими рейсами!

Рівень безпеки пасажирів під час тривалої мандрівки контролюють досвідчені перевізники. На міжнародному напрямку задіяні лише ліцензовані трансферні компанії, серед яких - «VISITOR» та ФОП «Калуженов В.В.».

Для остаточного завершення процедури бронювання, підтвердіть та роздрукуйте квиток на звичайному принтері. Проїзний документ, придбаний за допомогою системи «РЕЙС», наділений усіма юридичними правами, отож, зберігайте проїзний документ до завершення подорожі.

Усі додаткові питання щодо формування маршрутів, пакету документації для перетину кордону з Єврозоною, можливих знижок; страхових гарантій, умов перевезення багажу тощо просто поставити оператору колл-центру. Радість від мандрівки починається з підготовки до подорожі — і щасливі враження дарує вам «РЕЙС»!