Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Ковель — Варшава

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Регулярний автобус Ковель-Варшава – особливості маршруту, вигідна ціна на квитки

Автобус Ковель-Варшава – один з найпопулярніших рейсів міжнародної категорії. Усього за 8-10 годин комфортної подорожі вас люб’язно зустріне столиця сусідньої Польщі – місто з потужним туристичним, промисловим, виробничим та культурним потенціалом.

Пасажири, які купували квитки Ковель-Варшава на потяг, відмічають зависоку ціну проїзду. Білети на автобус Ковель-Варшава, який курсує регулярно згідно графіка, обійдуться усього в 400-450 грн, різницю від економії ви зможете витратити на шопінг, придбання сувенірів чи інші подорожні потреби.

Чи можна купити білети на автобус Ковель-Варшава ще дешевше? Так, якщо скористатись бонусною пропозицією від системи он-лайн бронювання квитків «РЕЙС». Зниження вартості проїзного документу до 50% цілком реальне: уважно пильнуйте за повідомленнями на reis.ua — і мандруйте із задоволенням та вигодою!

Дешеві квитки Ковель-Варшава: доступна Європа для відпочинку та комерції

Бюджетні квитки Ковель-Варшава актуальні для багатьох категорій потенційних пасажирів. До столиці Польщі їдуть у справах бізнесу, на роботу та навчання, в гості, на відпочинок, з метою шопінгу. Не гайте час та заощаджуйте гроші: автобус Ковель-Варшава – це маршрут, який курсує в обидва боки, тому варто забронювати білет туди і назад.

Вартість квитка Ковель-Варшава, придбати який пропонує система «РЕЙС», включає усі необхідні збори, тому пасажирові не потрібно нічого додатково доплачувати. Гарантійні зобов’язання від перевізників зосереджені у забезпеченні комфорту та безпеки. Трансферні компанії («Euroclub» «ТзОВ Каса «Люкс-Рейзен»» тощо) зобов’язані відшкодувати збитки у разі виникнення страхового випадку. Юридичним документом для підтвердження вашого перебування у салоні виступає квиток, тому зберігайте його до завершення мандрівки.

Під час подорожі пасажири забезпечуються необхідними побутово-технічними зручностями, а саме:

 • кондиціонером;
 • телевізором;
 • біотуалетом і т.д.

Де купити квиток Ковель-Варшава заздалегідь, швидко і без ризиків?

Для пасажирів, які їдуть у напрямку Ковель-Варшава, автобус, ціна та маршрут є вирішальними даними подорожі. На шляху слідування на вас чекають зупинки у:

 • Хелмі;
 • Любліні;
 • Пулавах;
 • Радомі;
 • Груєці.

Розклад автобусів Ковель-Варшава зацікавить також тих, хто прямує далі - до Броніше, Блоне, Брамкі, Сохачева, Ловіча, Гловно, Лодзя.

В залежності від рейсу, автобус із Ковеля вирушає: з автостанції по б-ру Лесі Українки, 42 або зупинки АЗС WOG по вул, Варшавській, 3-Б. Прибуття – на автовокзал Zachodni по al. Jerozolimskie, 144.

Більш детальну інформацію стосовно графіку рейсів, процедури бронювання, підтвердження та оплати, умов перевезення багажу, ймовірних соціальних програм і т.д., можна дізнатись у оператора колл-центру.

Важливим моментом для планування поїздки до країн ЄС є наявність закордонного паспорту з діючої візою, отож, уважно перевірте особисту документацію.

Можливо вас зацікавить