Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Чернівці — Вроцлав

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Доступні та вигідні ціни на квитки Чернівці-Вроцлав

Вроцлав - це мальовниче місто з багатою культурою та купою цікавих особливостей, яке розташоване на дванадцяти островах, з’єднанних мостами. На території міста проживають представники різних європейських культур, серед яких багато чехів та німців, тому тутешня культура вирізняється різноманітністю. Це видно майже у всіх сферах життя: у місцевій кулінарії, святах, звичаях та традиціях.

Багато туристів зі всього світу приїздить до Вроцлава, щоб побачити унікальну середньовічну архітектуру, що збереглася до наших часів, побачити неймовірні пам’ятки та статуї. До речі, символом міста є гноми, бронзові статуї, яких розташовані на території кожного району міста. Існує навіть атракціон для туристів, який користується значним попитом, - знайти всіх бронзових гномів. Також Вроцлав славиться музичними фестивалями, які тут проходять круглий рік. 

Бажаєте зануритися у дивовижну атмосферу міста Вроцлав? Авіаквитки сильно вдарять по бюджету, а ідея добратися двома потягами через Львів для вас видається виснажливою? Тоді рекомендуємо придбати білети на автобус Чернівці-Вроцлав на сайті Reis.ua.

Переваги маршруту Чернівці-Вроцлав

Доступні квитки на автобус Чернівці-Вроцлав дозволяють повноцінно насолодитися поїздкою, гідно оцінити архітектурні та природні красоти міста, отримати задоволення від місцевих розваг та побачити багато цікавих речей, рухаючись до кінцевого місця призначення.

Автобус - це не надшвидкий вид транспорту, але найбільш доступний. Вартість квитка Чернівці-Вроцлав у рази менше, ніж на потяг чи літак. 

Особлива популярність маршруту Чернівці-Вроцлав обумовлена наявністю великої кількості учбових закладів, в яких навчаються студенти як з України, так і з Європи. Крім того, при купівлі квитків Чернівці-Вроцлав студенти мають право на знижку за наявності студентської картки.

Оскільки автобус Чернівці-Вроцлав є найбільш вигідним та доступним варіантом подорожі, цей вид транспорту є досить популярним. Рекомендуємо забронювати квитки Чернівці-Вроцлав завчасно, тим паче, це — швидко та легко з Reis.ua. 

Регулярний автобусний рейс Чернівці-Вроцлав

Кожної середи та суботи з Чернівців (від ТЦ «Майдан», вул. Героїв Майдану, 71) відправляється регулярний автобусний рейс до Вроцлава. В дорозі автобус перебуває близько 17 годин. Загальний час поїздки залежить від наявності заторів на дорозі, швидкості проходження митниці та кордону. Час прибуття та розклад автобусів Чернівці-Вроцлав уточнюйте у перевізника.

Купити квитки можливо на більшості відрізків дороги згідно маршруту, то ж уточнюйте можливості придбання через пошукову он-лайн систему Reis.ua. 

Дешеві квитки Чернівці-Вроцлав: подорожуйте вигідно

Білет Чернівці-Вроцлав коштує від 1700 грн. На вартість квитка впливають наступні фактори:

  • компанiя, що виступає перевізником;
  • наявність знижок (для дітей, студентів та пенсіонерів);
  • діючі акції, з якими можна ознайомитися в розділі «Hot-рейси».

Обираючи квиток, обов’язково зверніть увагу на умови повернення:

  • 100% вартості квитка, якщо повернення більше, ніж за 8 днів до дати відправлення;
  • 80% - від 7 до 4 днів;
  • 50% - менше ніж за 3 дні.

Щоб купити квиток Чернівці-Вроцлав, достатньо завітати на сайт Reis.ua, вказати місто відправлення та прибуття, дату або проміжок часу та обрати потрібний рейс із запропонованих системою. Важливою перевагою цього сервісу є відсутність плати за бронювання, надійність та безпечність подорожі. Перевізники надають виключно сучасні та комфортабельні автобуси з усіма необхідними зручностіми. Інформацію про марку та рік випуску автобуса можливо побачити під час бронювання квитків.

Завітайте до дивовижного Вроцлава — купуйте дешеві квитки на Reis.ua!