Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Чернівці — Краків

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Швидке бронювання квитків на автобус Чернівці-Краків

Краків - дивовижне польське місто, друге за кількістю населення після Варшави. Це найбільший історичний центр Польщі, який славиться своєю унікальною архітектурою, неймовірними пам’ятниками, замками та фортецями. Місцеві жителі дуже шанобливо відносяться до звичаїв своїх предків. Такої кількості цікавих традицій та національних свят немає в жодному місті Польщі. В Кракові популярними є лялькові вистави, які дуже подобаються не лише дітям, але й дорослим. Протягом всього року саме в цьому місті проходить велика кількість фестивалей та значних культурних подій, на які приїздять туристи зі всього світу. Всі вулиці міста доглянуті та акуратні. Зустріти сучасний будинок дуже складно — трепетно збережена архітектура переносить в давні часи. Потрапити до Кракова можливо залізницею, літаком або автобусом. Звичайно, кожний обирає найзручніший для нього варіант. Але квиток на автобус Чернівці-Краків обійдеться в 4-5 разів дешевше за білет на літак. Крім того, це унікальна можливість побачити багато цікавих місць, рухаючись до свого пункту призначення. Великим плюсом автобусних рейсів Чернівці-Краків є те, що автостанції, зазвичай, знаходяться у самому місті, на відміну від аеропортів, тому туристи не мають проблем з трансфером. 

Краків - це місто з великою кількістю університетів та інших учбових закладів, які надають європейську освіту високої якості. Міжнародні рейси на автобусах Чернівці-Краків дуже зручні для українських студентів, завдяки дешевій вартості квитка, студентським знижкам та можливості бронювання білетів онлайн.  

Вигідні ціни на квитки Чернівці-Краків — тільки на Reis.ua

Щоб купити або забронювати квитки на автобус Чернівці-Краків вигідно, рекомендуємо скористатися зручним онлайн-сервісом Reis.ua. На вартість квитка Чернівці-Краків впливають наступні фактори:

 • який перевізник здійснює рейс;
 • час у дорозі;
 • місце та час відправки;
 • наявність права на знижку (наприклад, дитина, студент чи пенсіонер);
 • діючі акції (з ними можна ознайомитися в розділі Hot-рейси).

Білет за цим напрямком коштує від 320 грн. Купуючи квиток Чернівці-Краків на Reis.ua, ви можете бути впевненими у високій якості послуг та безпечності поїздки. Перевізники надають виключно сучасний та комфортабельний транспорт з усіма необхідними зручностями (кондиціонером, телевізором, туалетом тощо).

Дорога з Чернівців до Кракова складає приблизно 13 годин. Час у дорозі залежить від швидкості проходження митниці та кордону, наявності заторів. Розклад автобусів Чернівці-Краків уточнюйте на сайті Reis.ua або за телефонами колл-центру.

Переваги онлайн бронювання квитків на автобус Чернівці-Краків на Reis.ua

 • швидкість та зручність пошуку;
 • велика кількість направлень;
 • доступні ціни на квитки Чернівці-Краків без касових зборів та доплат за бронювання;
 • безпечні та комфортні умови проїзду;
 • зручний спосіб оплати;
 • постійні знижки для дітей, студентів та пенсіонерів;
 • регулярні акції;
 • демократична вартість провозу багажу або повна її відсутність (уточнюйте у перевізника).

Крім цього, вам не потрібно їхати на вокзал, стояти в нескінченних, довгих чергах, витрачаючи свій час. Щоб замовити квитки на автобус Чернівці-Краків на сайті Reis.ua, достатньо мати доступ до мережі Інтернет. Лише п’ять хвилин - і білети Чернівці-Краків вже у вашій кишені!

Бажаєте відчути подих старовини, зануритися в неймовірний світ минулого? Тоді не зволікайте, замовляйте дешеві квитки на автобус Чернівці-Краків на сайті Reis.ua!