Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Вінниця — Мюнхен

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

«Мюнхен любить вас!» - так звучить девіз столиці федеральної землі Баварії. Тут ви відчуєте себе, як вдома, адже місцеві жителі неймовірно доброзичливі. Мюнхен - це не тільки Октоберфест, футбольна команда і потужні авто. Це також річка Ізар, передгір'я Альп, величні собори, старовинні будинки з гарними фасадами і квітами на вікнах. Ми пропонуємо стати ближче до цього європейському міста, купивши квитки на автобус Вінниця - Мюнхен.

Автобус Вінниця - Мюнхен: маршрут

Маршрут Вінниця - Мюнхен є частиною подорожі, який починається в місті Умань та закінчується в Карлсруе. Шлях до відомого німецького міста лежить через кілька міст в Україні та Німеччині: Хмельницький, Тернопіль, Львів, Герліц, Дрезден, Хемніц, Хоф, Байройт, Нюрнберг, Регенсбург.

Розклад автобусів Вінниця - Мюнхен і час у дорозі

Тривалість поїздки - близько 30 годин. Автолайнер відправляються вранці, вдень і ввечері. Точний розклад можна отримати у менеджерів.

Дешеві квитки Вінниця - Мюнхен

Сьогодні дістатися до Мюнхена просто, як ніколи! Вам не потрібно розбиратися в довгих списках міжнародних перевізників, розкладі автобусів, шукати офіси представництв компанії. На сайті є пропозиції від кращих фірм, які виконують регулярні пасажирські перевезення.

Завдяки високому функціоналу нашої системи ви можете не тільки ознайомитися з корисною інформацією, а й купити квиток Вінниця - Мюнхен зі знижкою, що діє для вікових груп пасажирів (дітей до 12 років, молоді до 26 років, пенсіонерів від 60 років).

Повна вартість квитка Вінниця - Мюнхен - близько 2000 гривень.

Комфорт в поїздці

Сучасні комфортабельні автолайнери обладнані регулюючими сидіннями, кондиціонером, біотуалетами, телевізором.

Бронювання квитків Вінниця - Мюнхен через он-лайн сервіс «Рейс»

Вибір варіанту поїздки і пошук способу покупки проїзного документа - важливий етап підготовки до подорожі. Здійснення замовлення через Інтернет - простий і доступний спосіб. Вам не потрібно їхати на автовокзал, стояти в черзі, оформляти квиток на спеціальному бланку.

Переваги системи «Рейс»:

  • наявність великої кількості дешевих квитків;
  • бронювання за п'ять хвилин;
  • допомога оператора з питань покупки квитка;
  • гнучка система знижок і наявність пільг.

Представлена ​​у нас інформація про маршрут Вінниця - Мюнхен, зручностях автобуса, ціну проїзного документа і розклад допоможе вам краще спланувати бюджет і зробити поїздку максимально комфортною.

Як замовити квитки на автобус Вінниця - Мюнхен

Заповніть форму на сайті, вказавши місто відправлення та прибуття, дату поїздки. Система запропонує вам кілька варіантів. Вибравши один, заповніть всі поля. Напишіть ім'я і прізвище латинськими літерами, як в закордонному паспорті, контактний телефон та адресу електронної пошти. Якщо ви резервуєте проїзні документи на декількох пасажирів, вкажіть правильну кількість місць. При необхідності внесіть дані для отримання пільги. Після обробки заявки ви отримаєте лист-підтвердження з електронним квитком.