Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Вінниця — Берлін

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Ви запланували поїздку до Берліна? Задайте координати в спеціальній он-лайн формі на нашому сайті і бронюйте квитки Вінниця - Берлін, не виходячи з дому!

Квитки на автобус Вінниця - Берлін: вибір маршруту

Шлях з Вінниці до Берліна пролягає через кілька інших міст. Маршрут виглядає так: Вінниця - Хмельницький - Тернопіль - Львів - Коттбус - Берлін. Автобуси виїжджають з Олександрії, проїжджають Кіровоград та Умань, звідки потрапляють у Вінницю.

Берлін не є кінцевою точкою маршруту. Далі автолайнер слідує через Магдебург, Брауншвейг, Ганновер, Шверін, Гамбург, Бремен, Оснабрюк, Білефельд, Мюнстер, Дортмунд, Ессен, Дюссельдорф. Завершує шлях місто Кельн.

Відправляються автобуси кожні 3-4 дні. Виїзд і приїзд рано вранці. Приблизний час у дорозі - 22-24 години. З точним розкладом автобусів Вінниця - Берлін завжди можна ознайомитися на сайті.

Дешеві квитки Вінниця - Берлін на он-лайн сервісі «Рейс»

Серед міжнародних перевізників важливо вибрати ту компанію, яка гарантує високу якість послуги, безпеку і оптимальну вартість квитка Вінниця - Берлін. Ми розміщуємо пропозиції тільки перевірених перевізників, у яких є ліцензія. Тому ви замовляєте квиток без будь-яких ризиків.

Поїздка на автобусі обходиться в два рази дешевше, ніж авіапереліт. При цьому ви не хвилюєтеся про питання метеорології. Квиток Вінниця - Берлін на автобус досить дешевий - ціна становить 1600 гривень. У вас також є можливість скористатися пільгами, які надаються для дітей, студентів та пенсіонерів.

Міжнародні пасажирські перевезення: комфортабельність салону

Пасажирські перевезення в Німеччину - сучасна послуга, орієнтована на високий комфорт в автобусі. Перевізники пропонують: телевізор, м'які відкидні сидіння, кондиціонер, туалет в салоні.

Уточніть повний перелік доступного сервісу у менеджерів системи «Рейс»!

Безпечний трансфер в Берлін з он-лайн сервісом продажу квитків

Ефективність автобусних перевезень залежить від стратегічних деталей. Перевізник повинен заповнити салон на 100%, а ви - вчасно купити квиток Вінниця - Берлін. Щоб гарантувати реалізацію планів, бронюйте місце в салоні заздалегідь. Вибирайте замість довгих черг на автовокзалі зручний он-лайн сервіс «Рейс». Так ви заощадите гроші і час.

Як вибирати і бронювати квитки на автобус Вінниця - Берлін?

Скористайтеся нашою автоматизованою системою і виконайте всього 3 прості кроки:

  • вкажіть дату поїздки, пункт призначення і місце відправлення, кількість місць;
  • виберіть один із запропонованих варіантів і забронюйте або купіть квиток за допомогою кредитної картки;
  • роздрукуйте квиток після отримання листа-підтвердження на електронну пошту.

Почніть пошук відповідних квитків на автобус Вінниця - Берлін просто зараз! Якщо ж у вас виникнуть питання, сміливо звертайтеся до нас!