Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Одеса — Берлін

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Квитки на автобус Одеса - Берлін за вигідною ціною

Поїздка навіть в сусіднє місто може бути затьмарена негативними емоціями вже на першому етапі її підготовки - покупці квитків. Доведеться відвідати каси автовокзалу і поспілкуватися з «привітними» касирами, а може, і не один раз, якщо квитків не буде. Потрібно запастися терпінням для спілкування з іншими «страждаючими», які наступають в черзі на ноги, штовхаються і шукають привід пройти до каси, минаючи вас. Якщо ж скористатися он-лайн сервісом «Рейс», то всього цього можна уникнути, купивши квитки з Одеси в Берлін без зайвих витрат нервів, часу і грошей. Ні, ми не зателефонуємо на автовокзал і не зробимо вам протекцію, що дозволяє без черги підійти до каси і при згадці прізвища миттєво отримати квитки і чашку ароматної кави. Останнє ви зможете зробити і самі, комфортно розташувавшись на дивані і, переглянувши розклад автобусів Одеса - Берлін, вибравши відповідний рейс, відразу купити проїзний квиток. Якщо вам ще здається, що купити квиток куди-небудь сьогодні складно, то це помилка і наш сервіс готовий це довести!

У нас зручно купувати квитки на автобус Одеса - Берлін

Якщо ви вже визначилися з датою поїздки, то для пошуку автобуса, що прямував із Одеси в Берлін, або маршрут якого проходить по цих містах, на нашому сервісі вам знадобиться кілька секунд. Потрібно лише вказати «Звідки», «Куди» і вибрати потрібну дату. Якщо ж ви поки тільки плануєте поїздку і дату виїзду знаєте лише орієнтовно, то в поле «+/-» просто вкажіть допустимий інтервал. Через пару миттєвостей ви побачите перелік актуальних рейсів з короткою інформацією. По кожному ви можете ознайомитися з більш детальним його описом, що містить:

  • найменування перевізника;
  • перелік ключових міст, через які слідує автобус по дорозі з Одеси в Берлін;
  • інформацію про час і конкретні місця відправлення / прибуття;
  • марку автобуса;
  • інформацію про наявність додаткового оснащення салону автобуса.

Купити квиток Одеса - Берлін ви можете безпосередньо на сторінці опису рейсу, а для зручності на ній наведена схема розташування місць в салоні з номерами, забарвлених в певний колір, в залежності від статусу: вільний, заброньоване, продане.

По кожному автобусу Одеса - Берлін приведена актуальна інформація і про кількість місць, і про зручності в салоні, і про сам рейсі.

Безпечні поїздки з Одеси в Берлін на комфортабельних автобусах за мінімальною ціною

У базі сервісу «Рейс» завжди - тільки актуальна інформація по рейсах, а перевізники мають необхідні дозволи і ліцензії, згідно з вимог чинного законодавства. Вартість квитка на автобус Одеса - Берлін у нас мінімальна через співпрацю з усіма транспортними компаніями безпосередньо.

Всі автобуси, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення, оснащені вичерпними зручностями в салоні, в числі яких і побутові прилади, і аудіо-, відеосистеми, і точки доступу до Інтернет-мережі, багато іншого.

Сервіс он-лайн продажу квитків «Рейс» працює для вас!

У порівняно недавньому минулому покупка квитків без відвідування автовокзалу і з урахуванням всіх примх (хочу сидіти біля вікна, хочу їхати на місці під моїм щасливим номером і т.д.) була мрією. Сервіс «Рейс» взяв на себе її реалізацію - успішно впорався. Тепер ви можете купувати квитки в будь-якому напрямку, на будь-яку дату, так і тоді, коли вам зручно. Будь-які питання, що виникають без зволікання задавайте нашим менеджерам по телефону або через форму зворотного зв'язку.

Сервіс «Рейс» - це актуальна інформація по рейсах в будь-якому напрямку, надійні перевізники, доступні ціни на квитки і проста схема їх покупки.

Хочете купувати квитки в задоволення - купуйте з нашою допомогою!