Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Автобусні перевезення в Франція

Франція - країна, що підкорює серця туристів своєю красою та чудовою культурою, історичним минулим, оригінальними святами та незабутніми стравами. Якщо ви - поціновувач вин та сирів, любитель шоппінгу, довгих прогулянок, мистецтва, кіно, казкових пейзажів - вам безперечно варто придбати білети на автобус у Францію. А можливо, вас манить сяючий Париж з його Ейфелевою вежею, Лувром, собором Паризької Богоматері та Діснейлендом? У столиці кожен знайде собі заняття за смаком! Та не слід недооцінювати інші міста. Відвідайте старовинний величний Ліон, насолодіться красою будинків з рожевої цегли у Тулузі, скуштуйте місцеве вино у Бордо та не забудьте відпочити на пляжі у Ніцці!

Ви вже запланували поїздку до Франції? Задайте координати подорожі в он-лайн сервісі “Рейс” та бронюйте квитки, не виходячи з дому!

Автобус у Францію: вибір маршруту

  • Зі Львова їдуть автобуси в наступних напрямках: Канни, Альбі, Лімож, Брест ФР, Тур, Кемпер, Орлеан, Марсель, Бордо, Гренобль, Бельфор, По, Мюлуз, Морле, Анже, Монпельє, Лор’ян, Страсбург, Ванн, Нім.
  • З Івано-Франківська - до Парижа, Ліможа, Бресту ФР, Кемпера, Альбі, Страсбурга, Нанта, Кавайона, Німа, Авіньйона, Діжона. 
  • З Чернівців - до Парижа. 
  • До Ніцци є рейси з Херсона, Нової Каховки, Черкас, Запоріжжя, Кіровограда, Кременчуга, Миколаєва, Дніпра.

Дешеві квитки на автобус у Францію від он-лайн сервісу “Рейс”

Серед міжнародних перевізників важливо обрати ту компанію, яка гарантує безпеку, високу якість та оптимальну вартість подорожі. Тому ми розмістили пропозиції лише перевірених фірм з усіма ліцензіями. Це означає, що придбати білет через сайт можна без жодних ризиків. 

Поїздка на автобусі обійдеться вам у 2-3 рази дешевше, ніж авіапереліт. До того ж, мандруючи автошляхами, не треба хвилюватися про сприятливу метеорологію. Ціна квитка на рейсові перевезення у Францію становить близько 1 500 гривень в один бік. Вартість залежить від довжини маршруту, дати подорожі та інших чинників. Щоб ще більше зекономити, ви можете скористатися гнучкою системою знижок, яку пропонує он-лайн сервіс “Рейс” і безпосередньо перевізник. Для пенсіонерів, дітей та студентів діють пільги. 

Приблизний час у дорозі - 40 годин. Все залежить від місця відправлення та призначення. 

Пасажирські перевезення у Францію: рівень комфорту салону автобуса

Пасажирські перевезення до Європи - сучасна послуга, орієнтована на високий комфорт клієнтів. Перевізники пропонують: м’яке місце з функцією трансформації положення, систему клімат-контролю, можливість користуватися побутовими приладами та біо-туалетом, вихід до мережі Інтернет, інформаційну підтримку, затишну атмосферу тощо. Уточніть повний перелік доступного сервісу у менеджерів системи “Рейс”!

Безпечний трансфер до Франції з он-лайн сервісом продажу квитків “Рейс”

Ефективність автобусних перевезень у Францію залежить від стратегічних чинників. Перевізник мусить заповнити салон пасажирами, а ви - вчасно придбати квиток. Бронюйте білети заздалегідь, щоб гарантувати реалізацію планів! Обирайте замість кас автовокзалу з довгими чергами зручний он-лайн сервіс “Рейс”! Ви зекономите час і кошти. 

Як обрати та забронювати квиток на автобус до Франції з України

Скористайтеся автоматизованою системою замовлення зі зрозумілим інтерфейсом!

  1. Введіть у відповідну графу дату та час, назви пунктів відправлення та прибуття, кількість місць.
  2. Оберіть один з доступних варіантів автобусів у Францію та забронюйте чи одразу сплатіть вартість квитка банківською карткою.
  3. Роздрукуйте квиток після отримання листа-підтвердження на електронну пошту. 

Ознайомтеся з розкладом автобусів до Франції просто зараз!