Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

  • _ +38 (066) 44 44 365
  • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Одеса — Прага

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
  • Погода: 0°

Автобуси Одеса-Прага

Хто не любить подорожувати, особливо якщо мова йде про поїздку в Європу? Незважаючи на те, що Одеса - дивовижне місто, краса якого відома далеко за межами України, іноді все ж хочеться покинути і його. Адже в Європі стільки незвичайних місць, серед яких виділяється особлива перлина - Прага!

Але дізнавшись, яка ціна квитка на літак або скільки коштує проїзд поїздом, багато відмовляють собі в мрії. А дарма: маршрут Одеса-Прага на автобусі, ціна квитка на який набагато нижче авіа або залізничного, перенесе вас на велику відстань (1 660 км!) З півдня України в центр Західної Європи без пересадок.

Автобусний тур з пошуковою системою «Рейс» - кращий вибір!

Порівняємо ціну квитка і час у дорозі трьох найпопулярніших засобів пересування.

  1. Автобус. Вартість квитка Одеса-Прага приємно дивує. Продаж дешевих проїзних документів на автобусні тури - візитна картка он-лайн сервісу «Рейс». Сидячи на одному місці - причому м'якому і комфортному - ви приїдете в столицю Чехії, заплативши 1 800 грн.. Час в дорозі займе приблизно 33,5 години. Точний час слід уточнювати у перевізників, хоча і вони навряд чи назвуть конкретні часові проміжки. Адже ніхто не може сказати, чи буде черга на пункті пропуску Краковець-Корчова бо ін. і як швидко всі пройдуть митний і паспортний контроль.
  2. Якщо ж ви хочете купити квиток з Одеси в Прагу на поїзд, то, на жаль, прямого залізничного сполучення між цими містами немає. Правда, якщо приїдете до Києва, то з нього в Прагу можна доїхати в безпересадочному вагоні. Задоволення, однак, це вам не доставить, оскільки поїзд йде 33,5 години (стільки ж, скільки і прямий автобус з Одеси в Прагу!), Роблячи зупинки через кожні півгодини в 64 населених пунктах!
  3. Літак. Порівняння часу, який ви будете перебувати в дорозі, і вартості автобусних і авіаційних квитків Одеса-Прага - не на користь останніх. Найдешевший квиток на літак коштує 4 092 грн. (В польоті 22,5 години, з них 19 годин 15 хв. - час очікування рейсу в аеропорту Києва).

Особливості автобусного туру Одеса-Прага

Двічі на тиждень - по четвергах і неділях - компанії-перевізники, підключені до системи «Рейс», здійснюють регулярні перевезення автобусом. Одеса-Прага - маршрут, надзвичайно популярний сьогодні, тому варто завчасно потурбуватися про поїздку і забронювати квитки на автобус Одеса-Прага. Ви можете вибрати і зручне для вас місце, а також отримати інформацію про рейс. Для цього потрібно зайти на сайт https://reis.ua, потім в розділ «Міжнародні перевезення». Якщо вас зацікавив маршрут, і ви вибрали дату виїзду, ознайомтеся з деталями поїздки в розділі «Детальніше». Залишилося тільки клікнути «забронювати квиток»!

На лінію чеський перевізник подає багатомісні автобуси німецького виробництва MAN Lions, оснащені:

  • кондиціонерами;
  • телевізорами;
  • для хорошого панорамного огляду - великими вікнами;
  • зручними кріслами, спеціально розробленими для поїздок на далекі відстані.

На квитки для дітей та пенсіонерів діють знижки.

Ручна поклажа (не більше 5 кг) і багаж у вантажному відділенні (не більше 25 кг) провозяться безкоштовно.

І не забудьте перед поїздкою оформити шенгенську візу!

Виїжджає автобус з Одеси в Прагу о 08:00 з центрального автовокзалу на вул. Колонтаївській, а на кінцеву станцію - автовокзал «Флоренц» - прибуває на наступний день о 14:30, по крайній мірі, такого розкладу автобусів Одеса-Прага дотримується компанія-перевізник.

Он-лайн бронювання квитків від «Рейс» - це зручний сервіс, який дозволить вам відвідати Прагу з найменшими витратами.

Незабутніх вам вражень, гастрономічних задоволень і цікавих подарунків близьким! Приємного відпочинку!