Сторінка бронювання / купівля місця
Номер рейсу Номер рейсу
Рейс Рейс
Дата виїзду Дата виїзду
Час виїзду Час виїзду
Місце виїзду Місце виїзду
№ Місця № Місця
ПІБ пасажира ПІБ пасажира
Контактний телефон Контактний телефон
Контактний телефон Контактний телефон
E-mail E-mail
Вартість Вартість

вхід в особистий кабінет

перегляд замовлення

 • _ +38 (066) 44 44 365
 • _ +38 (0372) 55 64 63

Квитки на автобус Львів — Брно

+/- дня
2 results are available, use up and down arrow keys to navigate. Введіть назву міста.
+/- дня Введіть назву міста.
 • Погода: 0°

Дешеві квитки Львів-Брно: зручний сервіс попереднього продажу на reis.ua

Чи можна порівнювати архітектуру та історичну спадщину «міста Лева» і чеського міста Брно? Унікальний маршрут між двома європейськими перлинами дасть вам таку можливість, якщо ви придбаєте квитки Львів-Брно.

Друге за розміром місто (після Праги) зачарує вас своєю унікальністю: монастир Капуцинів, театр Редута, прірва Мацоха з таємничими печерами, замок Шпільберг, собор святих Петра і Павла – i це лише базовий список туристичних принад, які обов’язково варто відвідати, прибувши до Брно.

З розвитком трансферної інфраструктури, дістатись західноєвропейського напрямку можна потягом, літаком або на авто. Автобус Львів-Брно – найдешевший варіант подорожі: білети на автобус Львів-Брно коштують приблизно 900 грн. Загальний час у дорозі – до 15 годин.

Вартість квитка Львів-Брно може бути зниженою до 50% у разі бронювання місця на «гарячий» рейс. Така можливість неймовірної економії є у клієнтів системи попереднього бронювання квитків reis.ua, отож, приєднуйтесь до нашого сервiсу!

Автобус Львів-Брно вирушає з автовокзалу, що знаходиться по вул. Стрийська, 109 у Львові, місце прибуття - автовокзал «Звонаржка» у Брно. Остаточний час, місце відправлення та прибуття варто уточнити у оператора або у компанії-перевізника, аби не спізнитись на посадку та раціонально спланувати свою мандрівку.

Серед трансферних фірм, котрі обслуговують маршрут - лише досвідчені компанії з відповідною ліцензією. Свої послуги надають перевізники міжнародної категорії, серед яких безумовний лідер - «MUSIL TOUR».

Білети на автобус Львів-Брно туди та назад: вигiдно з системою «РЕЙС»

Перш ніж придбати білети на автобус Львів-Брно, уважно вивчіть карту його слідування. На сьогодні у заданому напрямку курсують кілька перевірених маршрутів, які стартують у Херсоні, Полтаві, Кропивницькому і т.д., та прямують до Праги через:

 • Львів;
 • Жешув;
 • Краків;
 • Катовіце;
 • Острава;
 • Оломоуц;
 • Брно.

Купити квиток Львів-Брно туди та назад – раціональний хід для тих, хто ретельно готується до поїздки. Розклад автобусів Львів-Брно цілодобово доступний он-лайн: слідуючи вказівкам на нашому сайті, ви завжди будете у курсі усіх новин на маршруті.

Ціна квитка на автобус Львів-Брно залежить також від економічної політики перевізника та рівню комфорту у салоні. Автопарк міжнародної категорії обладнаний:

 • системами клімат-контролю;
 • телевізорами;
 • Wi-Fi;
 • біотуалетами і т.д.

Розкладні крісла повністю адаптовані до потреб пасажира, отож, ваша мандрівка буде цілковито комфортною.

Питання щодо оплати квитків, пакету документів для перетину кордону з Шенгенською зоною, соціальних програм, обмежень у перевезенні багажу тощо – варто поставити оператору колл-центру. Найдешевші проїзні документи з повною страховою гарантією завжди доступні до бронювання на reis.ua.

Якщо автобус Львів-Брно – маршрут вашої мрії, ми готові її здійснити якісно та з економією бюджету!