Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:

Квитки Угорщина

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

Квитки на автобус в Угорщину. REIS.UA

Пасажирські перевезення в Угорщину з України: щасливої мандрівки з Reis.ua!

Автобуси в Угорщину стали вигідною альтернативою літакам та поїздам. Дістатися Будапешта, Мішкольца, Дйора, Печа відтепер можна з помітною економією коштів: аби купити квитки на автобус в Угорщину, достатньо близько 1500 гривень та відкритої візи у діючому закордонному паспорті!

Регулярні рейсові перевезення в Угорщину стартують з усіх великих міст України. Найбільш активні маршрути – з Києва (через Житомир, Новоград-Волинський, Рівне, Львів, Стрий, Ужгород) та зі Львова.

Вдале географічне розташування держави дозволяє мандрувати з автовокзалів Будапешта, Дребецена, Сегода, Мішкольца і т.д. чи не в усі куточки Європи, отож, автобусні перевезення в Угорщину будуть актуальні для транзитних пасажирів, котрі мандрують до:

  • Словенії;
  • Словаччини;
  • Австрії;
  • Сербії;
  • Хорватії;
  • Франції;
  • Португалії і т.д.

Білети на автобус в Угорщину користуються неабияким попитом серед українців, які їдуть у пошуках туристичних вражень, у справах бізнесу, на роботу, навчання, з приватною метою, на лікування. Цілющі рекреаційні ресурси та близькість розташування країни до північно-західних кордонів України відкривають співвітчизникам можливість недорого відпочинку на численних курортах Угорщини. Окрема сторінка вражень мандрівника – легендарний Будапешт з неймовірною історією та етнічними традиціями побуту, культури, мистецтва. Чому б не відвідати Угорську столицю на вихідні?

Прямий автобус в Угорщину – ідеальний бюджетний варіант для колегіального трансферу родиною, компанією друзів, колективом співробітників. Зекономити до 50% на поїздці реально, придбавши проїзний документ за «гарячою пропозицією»: саме така можливість є у клієнтів он-лайн системи бронювання квитків «РЕЙС», долучитися до якої легко одразу ж!

Дешеві квитки на автобус в Угорщину – гарантована якість європейського сервісу

Автобуси в Угорщину вирушають згідно графіку, який може коригуватися, в залежності від сезонної активності на маршруті. Згідно європейських норм перевезення пасажирів, весь автопарк, задіяний у секторі міжнародного автотрансферу, оснащений необхідними побутово-технічними зручностями. Купуючи квитки на автобус в Угорщину від офіційних перевізників, ви можете бути спокійними за власну безпеку під час поїздки. Зручні розкладні сидіння, біотуалет, Wi-Fi, телевізор, холодильник, електрочайник – те, що зробить вашу подорож надійною та комфортною.

Час у дорозi залежить від місця відправлення рейсу, а також швидкостi перетину кордону, наприклад, час у дорозі автобусу Львів-Будапешт – близько 10 годин. Базові параметри мандрівки необхідно уточнити у представника компанії-перевізника або у місці продажу квитків: таким чином, ви уникнете запізнень.

Дізнатися розклад автобусів в Угорщину — легко, внісши дані подорожі у форму пошуку на reis.ua. Планувати поїздку з урахуванням дати, маршруту, кількості квитків тощо — значить, уберегти себе від небажаних форс-мажорів. Для зручності, бронюйте квитки в обидва боки одразу. Автобус Угорщина-Україна до Києва, Львова, Одеси, Харкова і т.д. – ваша гарантована можливість повернутись на Батьківщину завчасно, безпечно та недорого.

Компетентна інформаційна підтримка диспетчера системи «РЕЙС» допоможе вирішити питання технічного характеру (оплати та друку квитків), а також з’ясувати аспекти організаційного характеру. Уся необхідна інформація подається у тілі квитка, отож, уважно ознайомтеся з написаним. 

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація