Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Внутрішні маршрути

Квитки з міста Одеса

Квитки в місто Одеса
Міжнародні маршрути
Квитки з міста Одеса
Квитки в місто Одеса

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

Квитки з Одеси. REIS.UA

Курортна Одеса - в цілорічній доступності

Одеса - унікальне курортне місто, яке своєю архітектурою, пам'ятками і яскравим місцевим колоритом привертає туристів цілий рік. Крім цього в Одесі кипить ділова активність, тому сюди люди приїжджають не тільки відпочити, а й з робочими візитами. І якщо в міжсезоння дістатися до Одеси і виїхати з неї досить легко, то в пікові дати дістати квиток на поїзд і відвідати це місто за своїми цілями буває проблематично. Найкраща і дешева альтернатива - регулярні автобусні рейси. Ціна квитків на автобус за маршрутом, що включає Одесу, прийнятна для більшості, тому попит на автовокзалах на цей вид пасажирських перевезень постійно зростає.

Однак не всі перевізники характеризуються надійністю, забезпечують комфортні умови проїзду, гарантують безпеку по всьому маршруту слідування і пропонують он-лайн бронювання квитків на автобус з Одеси. Часом саме труднощі з продажем квитків на автобус і відсутність послуги он-лайн бронювання автобусних квитків є визначальним фактором для більшості споживачів. Нікому не хочеться безрезультатно приїжджати на автостанцію, стояти годинами в черзі, вивчати складний розклад на стіні, а в підсумку залишитися без квитків через скасування автобусного рейсу, відсутність квитків з Одеси на потрібну дату або завищеної ціни на проїзд.

Саме тому найбільш раціонально скористатися он-лайн сервісом і забронювати автобусні квитки до Одеси через Інтернет. Така послуга дозволяє в зручний час, не виходячи з дому, замовити квитки, подивитися розклад, довідатися про ціни, уточнити умови проїзду.

Переваги он-лайн сервісу автобусних пасажирських перевезень «Рейс»

Он-лайн сервіс з продажу автобусних квитків «Рейс» дозволяє купити квиток на автобус з Одеси з мінімальними витратами часу і коштів. Попереднє замовлення квитків дозволяє заздалегідь спланувати свою поїздку і не переживати за наявність місць а автобусі. Серед інших переваг системи бронювання «Рейс»:

 • перевірені маршрути;
 • професійні перевізники;
 • комфортабельні і технічно справні автобуси;
 • абсолютно всі місця для сидіння м'які і мають функцію трансформації положення;
 • наявність біо-туалетів, дорожніх побутових приладів, системи клімат-контролю,
 • можливість виходу в Інтернет;
 • чисті і справні салони;
 • ввічливий і грамотний супроводжуючий персонал і досвідчені водії.

Для максимальної зручності сервіс «Рейс» дозволяє забронювати автобусні квитки в обидва кінці. Знаючи заздалегідь час прибуття і відправлення автобуса в Одесу, можна найбільш ефективно використовувати свій час під час робочої поїздки або відпочинку, уникаючи будь-яких несподіванок.

Всі користувачі пошукової системи автобусних пасажирських перевезень «Рейс» можуть в разі потреби звернутися за консультацією до менеджера.

У телефонному режимі можна з'ясувати наступні моменти:

 1. графік проходження автобусів;
 2. список міст, які проїжджає автобус;
 3. тривалість поїздки, число і місце технічних зупинок;
 4. вартість автобусних квитків;
 5. діючі акційні пропозиції.

Куди їдемо з Одеси?

Он-лайн сервіс «Рейс» пропонує купити квитки на автобус з Одеси за допомогою одного з 100 можливих напрямків. Фінальною крапкою маршруту слідування може бути не тільки інші міста нашої країни, а й населені пункти в Європі і СНД.

Вартість квитків варіюється в досить широкому діапазоні і залежить від багатьох факторів: тривалість подорожі, сезонності, кінцевого пункту призначення. Всі ціни, представлені на сервісі, постійно актуалізуються, тому користувач бачить найбільш коректні відомості. Крім того, завжди правильно відображається наявність вільних місць.

Якщо хочете подорожувати з комфортом, почніть вже зараз з зручного замовлення автобусних квитків!

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація