Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Внутрішні маршрути

Квитки з міста Вінниця

Квитки в місто Вінниця
Міжнародні маршрути
Квитки з міста Вінниця
Квитки в місто Вінниця

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

Квитки з Вінниці. REIS.UA

Квитки на автобус із Вінниці

Вінниця - унікальне місто, в якому дивним чином поєднується багатовікова історія і сучасність. І якщо Ви зібралися купити квиток на автобус із Вінниці, щоб подивитись інші міста і країни, — вирушайте з автовокзалу відкривати для себе новi обрiї! 

Купуйте автобусні квитки он-лайн за кілька хвилин 

Якщо зараз у Ваших планах тільки далека поїздка — радимо скористатися послугами он-лайн сервісу «Рейс». З його допомогою на сайті https://reis.ua/ Ви:

 • ознайомитеся з десятками рейсів;
 • подивитесь, через які міста ви проїжджатимете і де зупинятиметеся;
 • підберете із запропонованих варіантів найзручніший для вас маршрут;
 • дізнаєтесь, яка ціна білетів на автобус із Вінниці;
 • з'ясуєте назву компанії-перевізника, марку автобуса, наявність у ньому зручностей;
 • дізнаєтеся час і місце відправлення і прибуття.

На схемі автобуса, яку розміщено в детальному описі маршруту на сторінці «Квитки», Ви можете обрати собі місце.

Треба звернути увагу, що час прибуття автобуса з Вінниці до місця призначення за кордоном не можна вказати точно, оскільки він залежить від швидкості проходження пунктів прикордонного та митного контролю.

А тепер залишилося тільки забронювати квиток на автобус. Із Вінниці відправляються багатомісні машини і невеликі мікроавтобуси Європою, Україною і Росією.

Переваги співпраці з он-лайн сервісом «Рейс»

Сервіс «Рейс» - це зручна та інформативна система пошуку і он-лайн бронювання квитків на автобус. Вінниця - одне з декількох великих міст України, які до неї підключено. Оцініть наші переваги, про якi — нижче. 

 • Сервіс дає пасажирам можливість вибору маршруту і до того ж надає дешеві квитки. Ціна їх залежить насамперед від дальності поїздки. Наприклад, квиток на автобус із Вінниці до Кракова (відстань до якого — 700 км) коштує 650 грн., а до Праги (1230 км) - 1400 грн.
 • З системою «Рейс» співпрацюють десятки українських і зарубіжних перевізників, що мають всі необхідні дозвільні документи, у тому числі й ліцензію на право перевезення дітей.
 • Здійснюються рейси регулярні й одиночні, одноденні та багатоденні. Можна забронювати місця на міжнародні маршрути і на поїздки Україною. Сервіс надає особливо широкий асортимент білетів на автобуси з Вінниці, які прямують у Німеччину, Італію, Болгарію та Грецію. Наприклад, вибравши маршрут Вінниця - Карлсруе, ви перетнете всю Німеччину зі сходу на захід та проїдете найкрасивішими місцями Саксонії і Тюрінгії. Подивіться на розклад автобусів: з Вінниці можна швидко дістатися до Чехії та Польщі.
 • На маршрути виїжджають просторі й комфортабельні автобуси іноземного виробництва: MAN, Van Hool, Setra та ін.. Для зручності пасажирів більшість машин обладнано телевізорами, кондиціонерами, Wi-Fi і туалетами.
 • Водії - тільки професіонали з великим досвідом пасажирських перевезень.
 • Ви можете придбати автобусні квитки он-лайн з Вінниці на машини різної місткості і для різних цілей: для підвезення гостей на велике свято, для екскурсій, у тому числі і школярів, а також для ділових поїздок.
 • З нами - жодних форс-мажорів: вам ніколи не подадуть на посадку автобус нижчого класу, ніж Ви замовляли.

Якщо Ви хочете більш докладно дізнатися, як замовити білет на автобус із Вінниці он-лайн — звертайтеся до нас за вказаними на сайті телефонами або електронною поштою.

Купуйте квитки за допомогою он-лайн сервісу «Рейс»! Це легко та вигідно!

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація