Пошук квитків
Звідки:
Куди:
Дата туди:
Дата назад:
Внутрішні маршрути

Квитки з міста Тернопіль

Квитки в місто Тернопіль
Міжнародні маршрути
Квитки з міста Тернопіль
Квитки в місто Тернопіль

Хочеш 50% знижки на квитки?

Підпишись на розсилку і отримуй знижки на квитки

Квитки з Тернополя. REIS.UA

Квитки на автобус із Тернополя

Незважаючи на те, що Ви живете в уславленому файному місті, хочеться іноді на короткий час залишити навіть його.

Яка б не була у Вас мета поїздки - туристична або оздоровча, відвідати популярні сьогодні морські курорти або помилуватися готичною архітектурою європейських міст -  це все зробити найзручніше за допомогою автобуса. Із Тернополя безліччю промінчиків у різних напрямках розходяться туристичні дороги. Залишилося вибрати маршрут, вивчити розклад автобусів у Тернополі та забронювати квиток на обраний рейс.

Потрібен надійний перевізник!

Чи давно Ви мали справи з клопотами по організації свого відпочинку? І що Ви робили? Їхали на автовокзал в Тернополі і купували квитки на автобус? Тернопіль, звичайно, має хорошу станцію міжміських і міжнародних перевезень, але чи завжди Ви знаєте, який автобус подадуть на рейс?

Вибравши автобус (у Тернополі, Харкові, Одесі або будь-якому іншому місті), у першу чергу варто поцікавитися такими питаннями:

 • який технічний стан транспортного засобу?;
 • чи є у компанії ліцензія?;
 • наскільки дисципліновані водії: чи перевіряють вони транспорт перед виїздом, чи вчасно подають автобус на посадку, чи дотримуються вони маршруту прямування і часу зупинок?;
 • чи не відбудеться не узгоджена з клієнтом заміна автобуса на транспортний засіб класом комфорту нижче?.

А ще хочеться, щоб і машина, і водії були охайними, а білети на автобус із Тернополя були дешеві.

А тепер уявіть, скільки часу і нервів забере у Вас з'ясування цих питань, якщо доведеться самостійно зайнятися пошуком інформації, їздити на автовокзал і стояти в чергах!

У незабутню подорож — за допомогою он-лайн сервісу!

На щастя, є можливість уникнути клопоту: сучасний он-лайн сервіс «Рейс» допоможе Вам вирішити всі питання з організації поїздки. Досить мати комп'ютер з виходом в Iнтернет, і протягом декількох хвилин Ви із задоволенням оберете маршрут (подумки вже подорожуючи), дізнаєтеся ціну і замовите квитки на автобус. Із Тернополя прямим сполученням Ви швидко опинитеся в будь-якому місті Німеччини, Польщі, Чехії, Болгарії та Італії. При цьому будете милуватися ідеальними дорогами, доглянутими полісадниками та будиночками, що потопають у зелені й квітах. Наприклад, замовивши квиток на автобус з Тернополя в Кельн (не відмовте собі в задоволенні побачити знаменитий на весь світ Кельнський собор!), Ви проїдете через значущі міста Німеччини: Берлін, Ґанновер, Ґамбург, Дортмунд і Дюссельдорф. А забронювавши білети в автобусі з Тернополя до Неаполя, не тільки помилуєтеся нашими Львовом, Мукачево й Ужгородом, а й захопитеся Венецією, Флоренцією та Римом.

Як вибрати рейс і забронювати квиток в пошуковій системі «Рейс»?

Відкривши на сайті https://reis.ua/ сторінку «Квитки», треба вказати:

 • місце прибуття;
 • дату планованого виїзду;
 • кількість квитків;
 • який рейс Ви хочете вибрати: в один бік або в обидва.

Відразу ж перед очима з'явиться вся інформація, що Вас цікавить: ціна і всі населені пункти, через які проходитиме ваша подорож. Тепер треба забронювати квиток на автобус. Із Тернополя пошукова система може запропонувати Вам не один варіант маршруту. Тим приємніше робити вибір. До того ж, у Вас є можливість порівняти ці маршрути і вартість квитків на автобус. Тернопіль пропонує також поїздки Україною та країнами колишнього Радянського Союзу.

До он-лайн сервісу «Рейс» підключено надійних перевізників:

 • водії - професіонали з великим досвідом водіння;
 • пропоновані транспортні засоби - комфортабельні туристичні автобуси Mercedes-Benz, Van Hool, Neoplan, SETRA - призначені саме для міжнародних перевезень;
 • оснащення автобусів відповідає міжнародному класу: розкладні крісла, телевізор, кондиціонер, туалет; у деяких - холодильник.

Оцініть, наскільки практично он-лайн бронювання: вибір маршруту і замовлення в одному місці! Як зручно сьогодні можна купити квиток на автобус із Тернополя!

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація

Вхід

Вхід через соцмережі
Немає акаунта??
Реєстрація